Akıllı Saat

Türkiye'de yok satacak Google Pixel Watch hakkında heyecanlandıran detay!

Yakında resmi olarak tanıtılacak olan Google Pixel Watch hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. İşte akıllı saat hakkında en son sızdırılan haberler.

Türkiye'de yok satacak Google Pixel Watch hakkında heyecanlandıran detay!

Google Pixel Watch hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Türkiye'de yok satacak akıllı saat önümüzdeki ay Google I/O'da yapılacak olası duyuruda tanıtılacak.

Geçtiğimiz günlerde bir restoranda, bir kutuda "yanlışlıkla" "unutulan" bir prototip modeli internete sızdırılmıştı. Böylece akıllı saat henüz resmi olarak tanıtılmadan önce neredeyse tüm detayları ortaya çıktı.

Türkiye'de yok satacak Google Pixel Watch hakkında heyecanlandıran detay!

google pixel watch

Daha sonra merakla beklenen akıllı saat Bluetooth SIG tarafından üç versiyonda onaylandı. Bugün yeni çıkan bir sızıntı ise bize saatin yeni bir bilgisini daha gösterdi: pil kapasitesi. Görünüşe göre saat 300 mAh pil kapasitesi ile gelecek. Peki bu pil kapasitesi büyük mü yoksa küçük mü? Gelin inceleyelim.

Restoranda sızdırılan Pixel Watch, 247 mAh daha küçük bir pile sahip Galaxy Watch4 gibi 40 mm'lik bir cihaz olarak karşımıza çıkmıştı. Öte yandan, Pixel Watch'ın kaç boyutta geleceği belli değil, sonuçta, diğer birçok akıllı saat gibi iki boyuttaysa, sızdırılan kapasitenin hangisi için geçerli olduğu şirket tarafından duyurulmadığı sürece bilinemez.

Ancak net olan bir şey var ki, Pixel Watch en küçük hücre ile gelmeyecek. Bu, yaklaşık 14 mm kalınlığında bir cihaz olduğunu düşünürsek oldukça mantıklı. Bu sızıntının bize getirdiği diğer tek detay, Pixel Watch'ın hücresel bağlantıya sahip olacağı. Bunun üç farklı modelden sadece biri olacağını ve grubun en pahalısı olacağını varsayıyoruz. 

Yorumlar
Abuzer
Türkiye de satılmayacak ve hiç satılmamış bi ürüne böyle bş başlık atmak için süper cahil olmakmlazım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.