Vivo Watch 3 EKG versiyonu premium görünümüyle piyasaya çıktı

Vivo Watch 3 EKG versiyonu, premium bir görünümle piyasaya sürüldü. Bu model, sağlık izleme özellikleriyle dikkat çekiyor.

Vivo Watch 3 EKG versiyonu premium görünümüyle piyasaya çıktı

Vivo, şık siyah metal kasası ve deri kayışı ile dikkat çeken yeni Vivo Watch 3'ü tanıttı. Bu son model, Vivo X100 Ultra akıllı telefonuyla birlikte sunuldu ve kalp ritmi düzensizliklerini kontrol etmek için bir elektrokardiyogram (EKG) özelliği içeriyor.

Vivo Watch 3, EKG özelliği ile 30 saniyede kontroller yaparak atriyal fibrilasyon gibi rahatsızlıkları tespit etmeyi amaçlıyor. EKG'nin yanı sıra, Vivo Watch 3 kalp atış hızı ve kan oksijen seviyesi izleme, 100'den fazla spor modu desteği, bisiklet ve uyku takibi gibi özelliklere sahip.

Vivo Watch 3 EKG versiyonu premium görünümüyle piyasaya çıktı - Resim : 1

Vivo Watch 3 EKG versiyonu premium görünümüyle piyasaya çıktı

Vivo Watch 3'ün 1.43 inç AMOLED ekranı, her zaman açık ekran modu ve 100 farklı saat yüzü seçeneği bulunuyor. Normal kullanımda 16 güne kadar, her zaman açık ekran ve LTE özellikleri açık olduğunda ise yaklaşık üç gün süren pil ömrü var. Saat, temassız ödemeler için NFC ve akıllı telefon gerektirmeden çalışan dahili GPS içeriyor.

Vivo Watch 3'ün EKG versiyonu şu an sadece Çin'de 1.499 yuan (210$) fiyatla satışta. İlk teklif dönemi sona erdiğinde fiyatın 1.699 yuan (238$) olacağı bekleniyor.