Akıllı Saat

Xiaomi Band 7 Türkiye fiyatı belli oldu

Akıllı bileklik dünyasının en popüler serilerinden biri olan Xiaomi Mi Band serisinin en yeni modeli Xiaomi Mi Band 7, ülkemizde satışa sunuldu.

Xiaomi Band 7 Türkiye fiyatı belli oldu

Xiaomi Mi Band serisi için söylenecek çok fazla söz var. Eğer bugün ülkemizde, 7’den 70’e hemen her yaştan vatandaş akıllı bileklik nedir biliyor ve dahası bilmekle kalmayıp bunu kullanıyorsa, bu başarıda Xiaomi Mi Band serisinin payı yadsınamaz. Özellikle Xiaomi Mi Band 3 ve Mi Band 4 ile ülkemizdeki pazar payını katlayan Çinli teknoloji devi, nihayet serinin en yeni modelini ülkemize de yolladı.

Evet ülkemizde satışa sundu değil yolladı diyoruz çünkü henüz Xiaomi’nin Türkiye sitesinde bu ürünü göremiyoruz. Bununla birlikte Xiaomi Mi Band 7’yi satın almak isteyen teknoloji tutkunları, bu akıllı bileklik modelini ünlü e-ticaret platformlarının tamamında bulabilir. Üstelik bu platformlarda satılan modellerin arasında Xiaomi Türkiye garantili olanların da var olduğunu söyleyelim.

Xiaomi Band 7 Türkiye fiyatı belli oldu

Peki Xiaomi Mi Band 7 hangi özelliklere sahip? Öncelikle belirtelim ki yeni modelde cihazın ekran boyutu büyütülerek 1,62 inçe çıkarılmış. Ekranın çözünürlüğü ise 192 x 490 piksel. 5ATM’ye kadar suya dayanıklılık vadeden akıllı bileklikte 180mAh’lık batarya bulunuyor ki bu da yine selefine göre arttırılmış özelliklerden biri.

120 Spor modu ve yüzlerce yeni ara yüze sahip olan Xiaomi Mi Band 7’yi satın almak isteyenlerin bugün itibariyle 879,00-TL karşılığında bu akıllı bileklik modeline sahip olabileceklerini belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.