Akıllı Saat

Xiaomi Mi Band 7 Pro Türkiye fiyatı kaç TL olacak?

Xiaomi tarafından dün gerçekleştirilen lansmanda tanıtılan yeni akıllı bileklik modeli, yine kendi kategorisinde oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor.

Xiaomi Mi Band 7 Pro Türkiye fiyatı kaç TL olacak?

Akıllı bileklik denildiğinde akla gelen ilk serilerden biri olan Xiaomi Mi Band modellerine dün itibariyle bir yenisi daha eklendi. Neredeyse 10 yılı bulan geçmişinde ilk defa bir modelin “Pro” unvanını aldığı Xiaomi Mi Band 7 Pro, özellikle dikdörtgen ekran yapısı ile dikkat çekmeyi başardı.

Xiaomi tarafından dün gerçekleştirilen lansmanda tanıtılan bu yeni akıllı bileklik modeli, 1,64 inç büyüklüğe ve 280 x 456 piksel çözünürlüğe sahip bir ekranla gelecek. 326 ppi piksel yoğunluğu manasına gelen bu değerlere sahip ekran aynı zamanda 5 ATM’ye kadar da suya dayanıklılık sözü veriyor.

Xiaomi Mi Band 7 Pro Türkiye fiyatı kaç TL olacak?

Yeni akıllı bilekliğin en önemli özelliği ise, kullanıcıların uzun zamandır beklenen dahili GPS’e nihayet bu cihazla kavuşmuş olması. Bunun yanında NFC ve Bluetooth BLE 5.2 teknolojilerini de bünyesinde bulunduran Xiaomi Mi Band 7 Pro, tek bir şarj ile 12 güne kadar kullanım imkanı sunan 235mAh büyüklüğünde bir pil ile geliyor.

Neredeyse 200 farklı ekran yüzü imkanı sunan Xiaomi Mi Band 7’de ayrıca 14’ü profesyonel olmak üzere toplam 117 spor modu mevcut. Tabi artık neredeyse standartlaşmış olan uyku, stres, kandaki oksijen seviyesi gibi takip sensörlerinin Xiaomi Mi Band 7 Pro’da da mevcut olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Birbirinden farklı kordon seçenekleriyle kullanıcıların gönüllerini çalmaya aday olan Xiaomi Mi Band 7 Pro’nun satış fiyatı 60 dolar olarak açıklandı. Muhtemelen Türkiye fiyatı da 1000 TL civarında olacaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.