Basın bülteni

Far Cry 6 ve Resident Evil Village ücretsiz oldu!

Düzenlenen yeni bir kampanya ile Far Cry 6 ve Resident Evil Village oyunları ücretsiz oldu. Ama bazı şartlar var.

Far Cry 6 ve Resident Evil Village ücretsiz oldu!

Bilgisayar üreticilerinin yaptığı kampanyalarda zaman zaman bazı hediye oyunlar veriliyor. Bunlardan biri de AMD tarafından hayata geçirildi ve yılsonuna kadar sürecek kampanyada birbirinden güzel iki oyun ücretsiz olarak sahip olunabilecek. Elbette bu sahiplik için bazı şartları yerine getirmek gerekiyor. 

AMD yaptığı açıklama ile yeni Ryzen ve Radeon destekli masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlarda Far Cry 6 ve Resident Evil Village oyunlarının hediye edileceğini duyurdu.

AMD yeni AMD Ryzen + AMD Radeon Raise the Game System Bundle paketini duyurdu. Aşağıdan detaylarına ulaşabileceğiniz yeni Ryzen ve Radeon destekli masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayar avantajlarına ulaşan oyunculara Bundle paketi ile bu yılın en heyecan verici oyunlarından Far Cry 6 ve Resident Evil Village ücretsiz olarak verilecek.

Ryzen işlemcili ve Radeon Grafik kartlı AMD Masaüstü Oyun Bilgisayarları: En zorlu oyunlarda çarpıcı görseller ve akıcı oynanış isteyen oyuncular, AMD tarafından desteklenen belirli bir sistemi satın alarak bu sistemlerinde Far Cry 6 ve Resident Evil Village oyunlarını test edebilirler. 

Ryzen İşlemcili ve Radeon Grafik kartlı AMD Dizüstü Oyun Bilgisayarları: AMD Ryzen 5000 H-Serisi mobil işlemciler ve AMD Radeon RX 6000M Serisi mobil grafik kartına sahip dizüstü bilgisayarlarda yüksek kare oranıyla Far Cry 6 ve Resident Evil Village oyunlarının keyfini çıkaracaklar. Oyuncular ayrıca yeni AMD Advantage sistemleriyle daha fazla performansa ulaşabilir ve yüksek yenileme hızına sahip ekranlarda oyun için optimize edilmiş yeni tasarımların keyfini çıkarabilir.

Oyuncular AMD Advantage sistemini içeren Radeon RX 6000M Serisi ve Ryzen 5000 H-Serisi oyun dizüstü bilgisayarlarını ve uygun masaüstü bilgisayarlarını önde gelen perakendecilerden bulabilir ve OEM partnerlerine AMD.com üzerinden göz atabilirler.

AMD Ryzen + AMD Radeon Raise the Game Bundle avantajı 9 Eylül ve 31 Aralık 2021 tarihleri arasında sürecek ve oyuncular çıktığında Far Cry 6'ya (Ekim ayı içerisinde çıkıyor) erişebilecekler. Kodların kullanım süresi 29 Ocak 2022'de sona erecektir.

Anlaşmalı perakendecilerin listesi şu şekilde;

  • Hepsiburada
  • İtopya
  • İncehesap
  • Teknobiyotik
  • Vatan Bilgisayar
  • Game Garaj
AMD
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.