Basın bülteni

FreeBuds 4 Türkiye'de ön satışa çıktı!

Huawei'nin yeni TWS kulaklığı FreeBuds 4 Türkiye pazarında resmi olarak satışa sunuldu. İşte kulaklığın özellikleri ve fiyatı.

FreeBuds 4 Türkiye'de ön satışa çıktı!

Huawei, en yeni True Wireless Stereo (TWS) Bluetooth kulaklığı olan Huawei FreeBuds 4'ü Türkiye’de ön satışa sundu. Huawei'nin TWS kulak içi kulaklık serisine eklenen bu yeni ürün, dünyanın ilk Uyarlanabilir Kulak Eşleştirme (Adaptive Ear Matching) aktif gürültü önleme (ANC) teknolojisine sahip.

Yeni kulaklık modeli, yükseltilmiş gürültü engelleme performansı sağlamak için çift mikrofonlu gürültü engelleme teknolojisine sahip. Mikrofonların ortam gürültüsünü çok daha yüksek doğrulukla almasını ve endüstri lideri seviyelere ulaşmasını sağlayan çift mikrofonlu gürültü engelleme teknolojisini kullanan ürün, endüstrinin ilk açık-fit kulak içi setini barındırıyor.

Huawei FreeBuds 4, ANC kapatıldığında 4 saat kesintisiz müzik çalma deneyimi sunuyor. Kesintisiz müzik çalma süresi ANC açıkken 2,5 saatken, şarj kutusu ile birlikte 22 saate kadar çıkabiliyor. Ayrıca, endüstri lideri hızlı şarj teknolojisi, 15 dakikalık şarjla 2,5 saatlik ses keyfi sağlıyor.

Önceki Huawei FreeBuds 3 ile karşılaştırıldığında, Huawei FreeBuds 4, daha hafif bir ağırlık için boyutunu daha da küçülterek 13 boyut optimizasyonu ile yenilendi. Kulaklık başına ağırlık ise yalnızca 4,1 gram.

Yeni kulaklık modeli Seramik Beyaz ve Gümüş Orman renklerine sahip.
Huawei FreeBuds 4 ile çift cihaz bağlantısı destekleniyor. Bir Huawei akıllı telefon, tablet, PC, akıllı saat veya akıllı ekran veya Android, iOS veya Windows çalıştıran diğer akıllı cihazlar olsun, herhangi iki cihaz kulaklığa aynı anda bağlanabiliyor. Bu, kullanıcıların herhangi bir aramayı kaçırmadan en sevdikleri müziklerin veya şovların keyfini çıkarmalarını sağlıyor. Bir arama geldiğinde, müzik veya program duraklatılır ve sorunsuz bir şekilde aramaya geçiş yapılabilir.

Huaewi FreeBuds 4 Türkiye fiyatı

Kulaklık Huawei Band 4 akıllı bileklik hediyesiyle birlikte 1.688 TL yerine 1.399 TL fiyatıyla Huawei Online Mağaza’daki yerini aldı. Vade farksız 4 taksit avantajıyla sunulan ürün için 50 TL ön ödeme yapıldığında, 150 TL daha indirim sağlanıyor. Ayrıca 30 Haziran’a kadar Huawei FreeBuds 4 satın alıp ve 10 Temmuz’a kadar yorum bırakan tüketiciler, kazanacakları kupon ile Huawei CP31 araç şarj cihazını 1 TL’ye satın alabilecekler.

Yorumlar
Dohan
Çok pahalı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.