Hepsiburada kullanıcıları için sevindirici Premium üyelik avantajları tanıtıldı!

Sevilen e-ticaret platformu Hepsiburada yeni premium üyelik avantajlarını tanıttı. Firmanın premium üyelerine sunduğu avantajları ve detayları bu haberimizde bulabilirsiniz.

Hepsiburada kullanıcıları için sevindirici Premium üyelik avantajları tanıtıldı!

Hepsiburada’nın “Premium Ayrıcalıklar” olarak tanıttığı yeni ayrıcalıklı paketine dair bilgiler ortaya çıktı. Amazon Prime benzeri bir özellik olan Premium'da kullanıcılar ekstra avantajlara sahip olabiliyorlar. BluTV üyeliğinden tutun ücretsiz mobilya montajına dek pek çok yeni fırsatı içinde barındırıyor. Üstelik Hepsiburada’nın tüm bu avantajlar için belirlediği fiyat ise gayet makul. Gelin detaylara birlikte bakalım…

Tüm alışverişlerinizdeki kargo ücretini kaldıran ve Premium üyelik süresince ücretsiz BluTV aboneliği tanımlayan Hepsiburada, ücretsiz kapıda iade, öncelikli çağrı merkezi erişimi ve ücretsiz mobilya montajı hizmetlerini de müşterilerine sunacak. Paketle birlikte ayrıca yüzde 3’lük bir Hepsipapel kazanma şansınız da oluyor.

Hepsiburada Premium üyelik detayları ve ücreti

Hepsiburada'nın ayrıcalıklarla dolu Premium üyelik sistemi tanıtıldı!

Türkiye'nin önde gelen E-ticaret sitelerinden olan Hepsiburada'nın ücretli premium bir paket çıkaracağı artık kesinleşmiş oldu. Hepsiburada Premium paketi'nin en büyük avantajı ise tüm alışverişlerden kargo ücretini kaldırıyor olması. Bu paketi satın alarak yapacağınız tüm alışverişlerde herhangi bir alışveriş sınırlaması olmadan kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Ayrıca üyelik boyunca ücretsiz BluTV üyeliğine sahip olurken bütün bunları size sunan bu üyeliğin ücreti ise sadece 9.90 ₺ olacak. Sosyal medyada oldukça konuşulan Hepsiburada Premium paketi kimi kullanıcıları heyecanlandırırken bazı kullanıcıların ise Amazon Prime ile yarışamayacağı yönünde yorumlara neden oldu.

Yakın zamanda firmanın daha kapsamlı bir açıklama yapması beklenirken paketin şu an bilinen avantajları şu şekilde;

  • Herhangi bir alışveriş sınırı olmadan ücretsiz kargo
  • Alışveriş tutarının %3’ü kadar HepsiPapel kazanımı
  • Ücretsiz BluTV aboneliği (Normalde aylık 22,90 TL)
  • Ücretsiz mobilya montajı
  • Öncelikli çağrı merkezi
  • Ücretsiz kapıda iade