HepsiBurada Yüzünde Gör teknolojisini test ettik!

HepsiBurada tarafından kullanıma sunulan Yüzünde Gör teknolojisini sizler için bu videoda test ettik.

HepsiBurada Yüzünde Gör teknolojisini test ettik!

Kadınların hoşuna gidebilecek yeni bir teknolojiyi sizler için test ettik. HepsiBurada tarafından kullanıma sunulan Yüzünde Gör servisi ve Artırılmış Gerçeklik teknolojisi ile alacağınız bir ürünün yüzünüzde nasıl görüneceğini satın almadan önce deneyimleyebiliyorsunuz.

Hepsiburada’nın teknoloji konusundaki eşsiz tecrübesinin güzellik anlayışıyla buluştuğu “Yüzünde Gör” projesiyle, kullanıcılar diledikleri zaman, diledikleri yerde ürünleri deneyimleme fırsatı bulabiliyor.

Arttırılmış Gerçeklik (Augmented Reality – AR) teknolojisinin kullanıldığı bu kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimi sunulan projede, Hepsiburada uygulamasını indiren kullanıcılar, seçtikleri ürünler için yüzlerini ekrana tanıtarak, kozmetik malzemesinin yüzlerinde nasıl göründüğünü kontrol edebiliyorlar. Diğer arttırılmış gerçeklik çalışmalarından farklı olarak ilk kez bir e-ticaret platformunda mobil uygulama üzerinden artırılmış gerçeklik fonksiyonundan yaralanabilen kullanıcılar ayrıca farklı görünümlere sahip modellerden birini seçip ürünlerin model üzerinde duruşunu görebiliyor. Her iki fonksiyonda da kullanıcılar deneyimlerini tamamladığı ilgili ekrandan ürünü sepete ekleyebiliyor. İlk etapta L’Oréal Paris ve Maybelline ürünlerinin yer aldığı sanal makyaj uygulaması, yakın zamanda birçok farklı marka ve kaliteli ürünü kullanıcıların deneyimine sunmaya hazırlanıyor. Yüzünde Gör uygulaması birinci ayında 200 bine yakın kullanıcı tarafından kullanıldı.

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.