Basın bülteni

MediaMarkt'tan yeni kampanya

MediaMarkt, yeni iletişim kampanyasında elektronik alışverişinde ‘uzmanlık’ konusuna vurgu yapıyor ve “Teknoloji alışverişinde satış öncesi ve satış sonrasında güvenli alışveriş için işin uzmanına gelin” diyor.

MediaMarkt'tan yeni kampanya

Türkiye’nin tüketici tarafından en çok tercih edilen teknoloji perakendecisi MediaMarkt, yeni kampanyasında ‘uzmanlık’ odağında tüketicilerine sesleniyor. MediaMarkt’ın tüketicilerinin güvenli alışveriş keyfini temin ettiği çeşitli hizmetlerini öne çıkaran kampanyada, uzmanlık vurgusuyla tüketicinin harcadığı paranın karşılığını sadece satış öncesinde değil, sırası ve sonrasında da verdiği kaliteli hizmetle en yüksek müşteri memnuniyetine vurgu yapılıyor.

Elektroniği uzmanından alın!

Pandemi sonrası tüketici beklentilerini anlamak üzere yapılan “Pandemi Etkisiyle Değişen Tüketici Beklentileri” araştırmasından elde edilen müşteri içgörülerine dayalı olarak dizayn edilen MediaMarkt’ın yeni kampanyası tüketicilerine ürün deneyiminden, uzman desteğine, teknik destek hizmetlerinden, satış sonrası servislerine kadar bekledikleri tam kapsamlı hizmeti, üstelik arzu ettikleri kanaldan MediaMarkt’ta bulabileceğinin altını çiziyor.

Çok kanallı ve kanalların ucdan uca birbirine bağlandığı bir deneyim ile müşterilerine hizmet veren MediaMarkt, kampanyasında ister geniş metrekareli mağazalarından, ister tek tıkla mediamarkt.com.tr’den ürün ve hizmetlere ulaşabildiklerini vurgularken, internetten sipariş edip 29 dakikada mağazadan teslim alma, mağazadan veya internetten verilen siparişlerin eve teslimatı gibi çok çeşitli teslimat alternatiflerine sahip olduğunu da hatırlatıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.