Basın bülteni

Ömür boyu ücretsiz bakım garantili Monster Notebook'lar indirimde!

Okulların açılmasıyla birlikte, öğrencilerin teknoloji ihtiyaçları da alışveriş listelerinde öncelikler arasına yerleşti. Monster Notebook burada devreye giriyor.

Ömür boyu ücretsiz bakım garantili Monster Notebook'lar indirimde!

Monster Notebook, eğitim hayatında ihtiyaç duyulan tüm uygulamaları yüksek performansla çalıştıran dizüstü bilgisayar arayışındaki öğrenciler için NVIDIA GeForce RTX ekran kartlı ürünlerini, daha önce benzeri görülmemiş indirim oranlarıyla kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Bir önceki eğitim – öğretim senesinin büyük bölümünü uzaktan eğitimle geçiren öğrenciler, okula dönüş heyecanını bu sene her zamankinden daha fazla hissetti. Gerek üniversitelerin mimarlık, mühendislik ve grafik tasarımı gibi bölümlerinde öğrenim görenler gerekse yüz yüze eğitimi uzaktan eğitim programlarıyla ve kurslarla desteklemek isteyen öğrenciler, tüm eğitim süreçlerinde yanlarında olacak yüksek performanslı bilgisayar arayışında.

Monster Notebook'larda indirim fırsatı

Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX ekran kartlı dizüstü bilgisayarları, güç gerektiren tüm işlemleri kolaylıkla yapan donanımsal özellikleriyle ve kolay taşınılabilir ince ve hafif yapısıyla okul döneminde öğrencilerin ihtiyaç duyduğu güçlü teknoloji desteğini fazlasıyla sağlıyor. Yapay zekâ destekli DLSS teknolojisi, NVIDIA Broadcast uygulaması ve yeni nesil tensör çekirdekleriyle dikkat çeken GeForce RTX’li Monster Notebook’lar, yeni eğitim döneminde teknoloji tutkunlarının yanında olacak.

Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX ekran kartlı modelleri de kapsayan Okula Dönüş Kampanyası eylül ayı sonuna kadar devam ediyor. Onlarca ürünü tarihinde görülmemiş dev indirimlerle ve avantajlı satın alma seçenekleriyle öğrencilerin beğenisine sunan marka, okulda da oyunda da iddialı olan kullanıcılara yüksek performans vaat ediyor.

Oyunda ve okulda tek bilgisayar

Kesintisiz aksiyon ve oynanabilirlik, yüksek görüntü kalitesi ve FPS değerleri arayan oyun tutkunları RTX ekran kartlı Monster Notebook’lar ile proje ve ödev hazırlarken yakalığı verimi oyun oynarken de elde edebiliyor. Bünyesindeki 2. jenerasyon RT çekirdekleriyle, DLSS teknolojisiyle, ışın izleme teknolojisiyle ve yapay zekâ uygulamalarını hızlandıran tensor çekirdekleriyle ezber bozan NVIDIA GeForce RTX ekran kartları, PC oyunu tutkunlarının beklentisini en üst seviyede karşılıyor.

Teknolojide çığır açan yapay zekâ destekli görüntü oluşturma teknolojisi NVIDIA DLSS sayesinde maksimum FPS ve maksimum görüntü kalitesi sunan RTX ekran kartlı Monster Notebook’lar; Death Stranding, Red Dead Redemtion 2, Watch Dogs: Legion gibi DLSS desteği sağlayan oyunlarda mükemmel bir performans yaratıyor. Ayrıca hem GPU hem de oyun optimizasyonlarını bir araya getirerek sistem gecikmesini azaltan NVIDIA Reflex teknolojisi ile ileri seviye oyuncuların ve esporcuların aradığı kusursuz teknoloji desteğini sağlıyor.

Ömür boyu ücretsiz bakım garantisi ile uzun ömürlü kullanım

Son olarak, tüm Monster Notebook dizüstü bilgisayarlarda geçerli ömür boyu ücretsiz bakım garantisi, okul hayatı boyunca aynı yüksek performansta düşüş olmadan uzun ömürlü bir kullanım arayışı içinde olan öğrenciler için de ayrı bir fırsat sunuyor. Monster Notebook sahipleri, her altı ayda bir bilgisayarlarını teknik servislere anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla ücretsiz olarak gönderebiliyor, bu bakım ile ürünlerinin performansının düzenli ve uzun süreli olmasını sağlayabiliyor.

İndirimler 30 Eylül’e kadar devam ediyor

Monster Notebook web sitesinden ve mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli Okula Dönüş Kampanyası kapsamında tüm Monster Notebook’larda, Aryond serisi monitörlerde ve kulaklık, mouse, klavye, kamera, mikrofon gibi ekipmanları içeren Pusat serisi oyuncu aksesuarlarının tamamında Monster Notebook tarihinin en büyük indirim fırsatları mevcut. Okula Dönüş Kampanyası ile birleştirilebilen, Yapı Kredi World kart kullanıcılarına özel bir diğer kampanyada ise 30 Eylül’e kadar yapılan dizüstü bilgisayar alışverişlerinde geçerli vade farksız 12 taksit imkânı sunuluyor.

Yorumlar
Zübeyir
Aynen
Cevapla
Demirci
İndirimde diye bir haber yapıyorsanız ürünün fiyatını da yazmalısınız diye düşünüyorum. Sırf tıklansın diye bu yapılmamalı. Üzücü
Cevapla
Zübeyir
Hizmet böyle olmalı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.