Güncel

Canlı yayında mikrofon yalayarak binlerce dolar topladı

Twitch platformunda sadece mikrofon yalayarak para toplayan kadın gündeme oturdu

Canlı yayında mikrofon yalayarak binlerce dolar topladı

İnternet ilginç bir yer. Özellikle artan sosyal medya platformu sayısıyla şahit olduğumuz olaylar da aynı ortantıda artmaya başladı. Her gün gündeme farklı bir olayın düştüğünü söylesek yanlış olmaz. Bu sefer gündeme oturan olay ise oldukça ilginç.

Bir kadın Twitch platformunda canlı yayın açtı. Canlı yayın sırasında sadece mikrofonu yalayan kadın binlerce dolar kazandı. Kadının mikrofon yalamaktan başka bir şey yapmadığı halde izleme oranı yayın boyunca 10.000'in altına düşmedi.

Twitch üzerinden mikrofon yalayarak zengin oldu

Twitch normalde oyuncuların, oyun oynarken canlı akış yapabildikleri bir platform. Ancak bu sefer platform normal işleviyle gündeme geldi. Canlı yayında sadece mikrofon yalayan bir kadının videosu sosyal medyanın gündemine oturdu. 

Bazı kullanıcılar görselleri oldukça çekici bulurken bazıları "yarınlar yokmuşçasına mikrofonu yalayan, bana göre iğrenç ve mide bulandıran bir görsel ve işitsel işkence tipi" yorumlarında bulundu. Bazı kullanıcılar kızın çok güzel ancak çok "salak" olduğunu iddia etti. Ancak bu kullanıcılar sayesinde kız binlerce dolar kazandı. Yayınını merak edip tıklayan herkes kadına para kazandırmış oluyor. Sadece mikrofon yaladığı yayınların hiçbiri az izleme oranı almıyor. Bu nedenle kadının "salak" mı yoksa akıllı mı olduğu tartışılır. Siz  bu konuda ne düşünüyorsunuz? Size yaptığı şey ile para kazanması akıllıca bir hareket mi? Yorumlarda bize bildirin.

Yorumlar
Cevaplayan
Sex kazandırır diye bir laf var
Cevapla
d3m1r
sattırır olm ne kazandırır :Dd aynısı bi daha yapsın kuruş kazanır
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.