Ramazan’da yemekler sizden, teknolojileri tabi ki MediaMarkt’tan!

Airfryer’dan fırına, çay makinesinden blender’a Ramazan’da ihtiyacınız olan teknolojiler ve daha fazlası MediaMarkt’ta!

Ramazan’da yemekler sizden, teknolojileri tabi ki MediaMarkt’tan!

MediaMarkt’ın Ramazan ayına özel kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Şimdi birçok ürünü, uygun fiyatlara satın alma zamanı!

Türkiye’de teknoloji denildiğinde akla gelen ilk isim MediaMarkt diyebiliriz. Genel olarak evinizin tüm teknolojik ihtiyaçlarına MediaMarkt üzerinden ulaşabilirsiniz. Elbette söz konusu Ramazan olduğunda, teknolojik ihtiyaçlar da daha çok mutfak, yeme ve içme üzerine şekilleniyor.

MediaMarkt bu sebepten ötürü Ramazan ayında mutfak, yeme-içme tarafına hitap eden ürünlerde güzel bir kampanya başlatmış durumda. Dilerseniz bahse konu bu kampanyanın detaylarına buradan göz atabilirsiniz.

Ramazan’da yemekler sizden, teknolojileri tabi ki MediaMarkt’tan!

Kampanya dahilinde önce çıkan aletlerden birisi de Arzum Blanco Multi Blander seti. Bu seti şimdi MediaMarkt üzerinden yalnızca 849 TL’ye satın alabilirsiniz.

Eğer şu sıralar yeni bir çay demleme makinasına ihtiyacınız varsa o zaman MediaMarkt’da sadece 799 TL’ye satılan Arzum Dream Tea Çay Makinesi’ne mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

MediaMarkt Ramazan’da TV keyfini düşünenleri de unutmamış. Zira kampanya çerçevesinde 138 Ekran Smart 4K Ultra HD QLED TV yalnızca 21.249 TL. Bu indirimin Club üyelerine özel olduğunu da belirtelim.

Eğer Ramazan Bayramı’nı yeni bir telefon ve yeni bir akıllı saat ile karşılamak isterseniz, Galaxy S22 Ultra 256GB akıllı telefon ve Galaxy Watch 4 Classic’i birlikte 31.999 TL’ye satın alabilirsiniz.