Romanya Nakliyede Hiper Lojistik A.Ş. Teknolojik Çözümler Sunuyor!

(İlandır) Romanya, Balkan ülkeleri arasında ülkemizin en çok ithalat ve ihracat yaptığı ülkelerin başında gelmektedir.

Romanya Nakliyede Hiper Lojistik A.Ş. Teknolojik Çözümler Sunuyor!

Artan ticaret hacmi ve ülkemizden büyük bir göç alması nedeni ile internette ve gerçek hayatta birçok insan Romanya nakliye firmaları arayışına girmektedir. Bu araştırmayı internet üzerinden gerçekleştirdiğinizde birçok farklı nakliye firması ile karşılaşsanız da mallarınızı en güvenilir firma ile taşıma isteğiniz son derece doğaldır.

Biz de bu yazımızda ürünlerinizi Romanya’ya hızlı bir biçimde göndermenizde sizlere yardımcı olacak ve aynı zamanda Romanya nakliye hizmeti veren Hiper Lojistik A.Ş. firmasından bahsedeceğiz.

Hiper Lojistik A.Ş. ihracat ve ithalat yapan firmalara panelvan ve minivan taşımacılık çözümleri sunan, express nakliye hizmeti veren; sektörün öncü ve güvenilir firmalarından biridir. Hiper Lojistik A.Ş. ile ilgili detaylı bilgi vermeden önce kafanızdaki soru işaretlerini gidermek amacıyla sektörde oldukça yeni bir yöntem olan minivan taşımacılık hizmetinden bahsedelim.

Minivan Taşımacılık

Minivan taşımacılık, Hiper Lojistik’in de talep doğrultusunda başvurduğu yenilikçi ve hızlı bir taşımacılık yöntemidir. Bir tırın tamamını dolduramayacak kobiler veya firmaların ürünlerini hızlı yükleme işlemi ardından hızlı bir şekilde taşınmasını sağlar.

Ayrıca minivan taşımacılık hizmeti sayesinde ürünlerinizin 1 ila 4 gün arasında Avrupa’nın birçok noktasına sevkiyatı sağlanabilmektedir.

Minivan araçlar ile 1.300 kilograma kadar ürün taşıması yapılabilmekte olup aracın tonaj haddine ve ebatı doğrultusunda bu rakam değişiklik gösterebilmektedir.

Romanya Nakliyede Hiper Lojistik A.Ş. Teknolojik Çözümler Sunuyor! - Resim : 1

Avrupa’ya minivan taşımacılık yapan firmalar genellikle şu ölçülere sahiptir.

Araç Tipi

4,50x1,74x1,80m

1,3 Bürüt Tonaj

Araç Tipi

3,70x1,74x1,80

1,3 Bürüt Tonaj

Larry Kamyonet

2 Metre Genişlik, 4 Metre Yükseklik

2 Ton ila 3,2 Ton

NOT: Express nakliyede tonaj 3,2 tonu geçer ise araç takograf ile gitmektedir.

Ülkemizden Avrupa’ya göndereceğiniz ürünleri minivan nakliye yöntemi ile göndererek hem zamandan hem de bütçeden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Neden Hiper Lojistik?

2000 yılından itibaren Avrupa’nın birçok ülkesine taşımacılık yapan Hiper Lojistik A.Ş. müşterilerine; parsiyel taşımacılık, minivan taşımacılık ve express taşımacılık gibi farklı şekillerde lojistik destek sağlayan sektörün öncü firmalarından birisi konumundadır.

Gerek müşteri yorumları gerekse de sektöre getirdikleri yenilikler ile Hiper Lojistik A.Ş. sektörün en tecrübeli ve kaliteli firmalarından birisidir. Hizmetlerine teknolojiyi entegre etmede oldukça hızlı ve başarılı olan Hiper Lojistik, bu sayede sektörde her daim yenilikleri ortaya çıkartan firmalardan birisi olmuştur.

Bazı şirketlere nazaran ürünlerinizi sadece kara taşımacılığı ile değil, hava, deniz veya demir yollarını da kullanarak hızlı ve güvenli taşıma sağlayan Hiper Lojistik A.Ş. ürünlerinizi sigortalı ve İSO sertifikaları ile taşıyan nadir firmalardan birisidir.

Yaptığı yenilikler, teknolojinin kullanılması ve sektörel tecrübesi ile Hiper Lojistik A.Ş. sadece Romanya için değil başta; Almanya, Hollanda, Belçika gibi Avrupa ülkeleri olmak üzere, Avrupa’nın her noktasına ürünlerinizi güvenle ve uygun fiyatlar ile taşıtabileceğiniz firmaların başında gelmektedir.