Basın bülteni

Türk Telekom her yerde çekince sıra buluta geldi!

Türk Telekom Türkiye'nin dört bir yanında kusursuz bir çekim kalitesine ulaşınca sıra gençlerin hayallerine geldi.

Türk Telekom her yerde çekince sıra buluta geldi!

Türk Telekom sosyal projelerine kaldığı yerden devam ediyor. Şirketin iddiasına göre Türk Telekom Türkiye'nin her noktasındaki çekim gücünü arttırdı. Elbette bu noktada kullanıcıların yorumları da önemli. Gerçekten çekim gücü tarafında bir sıkıntı yok mu? Eğer bu yönde sıkıntınız varsa bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Şimdi gelelim asıl konumuza. Yani Türk Telekom'un bulut teknolojileri olayına.

Türk Telekom her yerde çekince sıra buluta geldi!

Türk Telekom, bulut teknolojileri alanında kariyerine güçlü bir başlangıç yapmak isteyen gençler için ‘Bulut Bilişim Kampı’ düzenliyor. Bu yıl 11-20 Ekim tarihleri arasında ilki yapılacak kamp, ilk üçe girenlerin toplam 33 bin TL değerinde ödülün sahibi olmasıyla tamamlanacak. 

İnsanı merkeze alan yaklaşımıyla Türk Telekom, teknolojiyi iyilik ve faydaya dönüştüren çalışmalarına devam ederken, genç yeteneklerin kariyerini ‘Gelişim Üssü’ projeleriyle desteklemeyi sürdürüyor. Türk Telekom, ‘Gelişim Üssü’ çatısı altında bu yıl ilki düzenlenecek “Bulut Bilişim Kampı” ile bilişim teknolojileri alanında gençlerin kariyerlerine katkı sağlayacak bir gelişim fırsatı sunuyor. Günlük hayatı kolaylaştıran ve geleceğin mesleği olan bulut teknolojileri alanında kariyer yapmak isteyen gençlere eğitim fırsatı sunan kamp, 11-20 Ekim tarihleri arasında çevrim içi olarak yapılacak. 

İlk üçe girenlere 33 bin TL ödül

Kampa davet edilen gençler, alanında uzman isimlerden 20 saatin üzerinde ücretsiz eğitim alırken, sektörün öncü isimlerinin yer aldığı panellere katılabilecekler, kamp sonunda ise kariyerlerinde fark yaratacak bir eğitim sertifikasının sahibi olacaklar. Ayrıca, kamp sonundaki proje yarışması ve kamp boyunca gösterdikleri performans açısından değerlendirilen katılımcılardan dereceye giren üçüncüye 8 bin TL, ikinciye 10 bin TL, birinciye 15 bin TL olmak üzere toplamda 33 bin TL değerinde ödül verilecek.  

adresi üzerinden kampa başvuru yapabilecekler. Kampın tüm değerlendirme aşamaları ve eğitimleri çevrim içi ilerleyecek.

Yorumlar
Ferit turgut
Van merkezde çekmiyor Mahalle içlerinde ise interneti geçin normal şebeke yok. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu söylediğimizde ise bize bölgeye ait bir yatırım planımız yok diyor
Cevapla
Ziyaratçi
Batman merkez baz istasyonlarına yakın yerler çekiyor ama uzaklaşınca bırakın 4g 3g bile çekmiyor bırak artık turktelekom yalanlarını hiç çekmiyor rüzgar varsa birde sinyal uçup gidiyor
Cevapla
OSMAN İŞCAN
MERHABALAR TÜRK TELEKOM BİZİM BÖLGEDE HİÇ ÇEKMİYOR ŞUAN BULUNDUĞUMUZ BÖLGENİN ADRESİ ESKİŞEHİR İLİ TEPEBAŞI İLÇESİ BEHÇETİY MAH BEHÇETİYE SK NO 42.
Cevapla
Yalan haber
Şehrin göbeğinde alt yapı yok basvurmadigimiz yer kalmadı sagolsunlar
Cevapla
METİN BÖYÜR
Corum ili kargı ilçesi Avşar köyü verciside tam kaliteli İnternet vermiyor çevresinin bazı noktalarında İnternet yetersiz kalıyor konumda duz arazi engelleyecek durumda yok
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.