Basın bülteni

Türk Telekom'un yeni açıklaması aboneleri heyecanlandırdı! Rakipler çok kıskanacak!

Türk Telekom başarıları ile isminden söz ettirmeye devam ediyor. Telekomünikasyon devinden gelen son açıklama ciddi anlamda heyecan yarattı. İşte konunun detayları.

Türk Telekom'un yeni açıklaması aboneleri heyecanlandırdı! Rakipler çok kıskanacak!

Türk Telekom’un bilgi teknolojileri çözümleri sağlayıcı şirketi İnnova, Great Place to Work Enstitüsü'nün “Harika İş Yeri" kriterlerini sağlayarak "Great Place to Work” sertifikası almaya hak kazandı. İnnova küresel düzeyde verilen bu sertifika ile değer yaratan insan kaynakları uygulamalarının başarısını da tescillemiş oldu.

Türk Telekom’un iştiraki İnnova, kurum kültürü ve çalışan deneyimi konusunda bağımsız ve küresel bir otorite olan Great Place to Work Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen analizler sonucu, "Harika İş Yeri Sertifikası" almaya hak kazandı. Türkiye’nin dijital dönüşüm yolculuğunda, yerli teknoloji çözümleriyle önemli çalışmalara imza atan İnnova, bu unvan ile çalışanların memnuniyetini ön planda tutan yenilikçi insan kaynakları uygulamalarının başarısını tescillemiş oldu.

“İnovasyon ruhu ile örnek uygulamalarımız sürecek”

İnnova CEO’su Serdar Toraman “İnnova’da oluşturduğumuz şirket kültürümüzün temelinde, işimizin her aşamasında insan odaklı bir yaklaşım benimsemek ve çalışanlarımızın yenilikçi fikirler geliştirerek potansiyellerini ortaya çıkarmasını teşvik edici bir iş ortamı sunmak bulunuyor. Dünyanın en iyi iş yeri kültürüne sahip şirketlerine verilen Great Place to Work sertifikasını almaya hak kazanmamız, çalışanlarımızın mutluluğu ve kariyer gelişimi için hayata geçirdiğimiz, değer yaratan İK uygulamalarımızın başarısını da tescillemiş oldu. Güven ve liyakati temel alan, açık iletişim ve profesyonel gelişimi destekleyen kapsayıcı bir çalışma atmosferine sahip olmamızda ekip liderlerimize yönelik eğitim programlarımızın ve kullandığımız yetenek yönetimi sisteminin önemli katkısı var. Sektörümüzde çıtayı yükselten yetenekli ekibimize en iyi iş yeri deneyimini sunabilmek için şirketimizin adına da ilham veren inovasyon ruhu ile örnek teşkil edecek yenilikçi uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.    

İş yeri kültürü ve çalışan deneyimi konusunda uzman, küresel bir otorite konumunda bulunan Great Place to Work, 30 yılı aşkın süredir dünya çapında gerçekleştirdiği Trust Index anketini "Harika Bir İş Yeri" deneyimini neyin oluşturduğunu tanımlamak için uyguluyor. Great Place to Work Enstitüsü’nün analizleri, kurum kültürü ve çalışan deneyimi alanında dünyada gerçekleştirilen, en çok tercih edilen ve en geniş çaplı araştırma olma özelliğini taşıyor.

Yorumlar
emine
aman dikkat Türk Telekom tel arayıp sizi tuzağa düşürüp faturanızı iki katına çıkarıyor. Sonra iptalde etmiyorlar. müşterilerin bilgilerini paylaşıyorlar. bin pişmanım asla telekom tercih etmeyin
Cevapla
Hasan Özdem
Ankara'ya 30 km akyurtda internet çekmiyor.
Cevapla
Yakup
Tekrar söylüyorum bırak bu yenilikleri turk telekom her yaptığın proje her yaptığın yenilik hep boşa para harcıyon alt yapın yok halen sıkıntı çeken mahaller ve şehirler var. Öncelik alt yapını güçlendir sonra yeniliklere açık ol senin yaptığın oltasız balık tutmak. Oluyor. Müşteri çekmek için her türlü takla atarsın reklamlarda. Sonra sıkıntılar olunca müşterilerde hiç ilgilenmessin çok müşteri kaybedersin Arkadaşlar aklınız varsa turknet. Geçin ben geçeli 4 sene oldu hem müşteri memnuniyeti çok iyi hem hizmetleri çok iyi turk telekomu bırakın zamanında hattımda sorun vardı 1 hafta oldu gelmemişlerdi. İptal ettirip ttneti. Turknete geçtim çokda memnunum
Cevapla
Emirhan
Türknet e geçin demişsiniz evet internet hızlı ama teknik destek yok telefonlara ulaşılmıyor , Türk Telekomda da 1.000 MB hız var ne kadar ekmek o kadar köfte 500-600 TL ver en iyi hızları al paran varsa en iyisi Türk Telekom
Fatih
Nerde o eski günler yeniden güneş doğacak mi 2022 de zamdan başka birşey olmadi yeter artı eski günler geri gelsin
Cevapla
Fatih
Zam olmassa iyi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.