Basın bülteni

Ucuz PC bekleyenlere müjde! Monster bombayı patlattı

Monster Notebook’un mağaza yatırımları sürüyor. İzmir’de açtığı yeni deneyim mağazasını, 4 Eylül Cumartesi günü düzenleyeceği yayıncı etkinliği ile birlikte kutluyor. Etkinliğe Mete Özbey, Sonat Işık ve oyun dünyasının tanıdığı pek çok isim katılıyor olacak.


Monster Notebook’un mağaza yatırımları sürüyor. İzmir’de açtığı yeni deneyim mağazasını, 4 Eylül Cumartesi günü düzenleyeceği yayıncı etkinliği ile birlikte kutluyor. Etkinliğe Mete Özbey, Sonat Işık ve oyun dünyasının tanıdığı pek çok isim katılıyor olacak. Yeni mağazaya özel bir çok kampanya da gelebilir.

Monster Notebook mağaza yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. İzmir’de faaliyette olan mağazasını yeni yerine taşıyarak daha geniş bir deneyim alanı sunan ve tüm Monster Notebook & Pusat ekosistemini İzmirli kullanıcılar ile buluşturan şirket, Cumartesi günü yapacağı yayıncı etkinliği ile bu yeni mağazasını kutluyor olacak.

Monster Notebook yeni İzmir mağaza açılışını ünlü yayıncılar ile kutluyor

 
Ünlü yayıncılar Mete Özbey, Sonat Işık, Tuna Yurdakul ve Ege Arseven yeni açılan Monster Notebook mağazasına gelerek İzmir’deki takipçileri ile buluşacaklar.

4 Eylül Cumartesi günü saat 16.00’da düzenlenecek mağaza etkinliğinde oyun yayınları, mağaza ziyaretçileri ile Youtube & Twitch yayıncılarının dahil olduğu karşılaşmalar ve sürpriz hediyeler oyunseverleri bekliyor. 

Monster Notebook’un İzmir’deki eski mağazası teknik servis olarak hizmet vermeye devam ederken açılan yeni mağaza 600m2’lik bir deneyim alanına sahip. Cumartesi günü tüm İzmir’li oyunseverler Monster Notebook’un yeni deneyim mağazasına davet ediliyor. Oyun bilgisayarı sevenler için eşsiz seçenekler sunan Monster yeni mağazasına özel kampanyalar da sunabilir. 

Yorumlar
Fakeclip
Bence ucuza olsa bile iyi bir şey olması lazım monster pc alanlar 97° ye kadar ısındığını ve baya bi sorunu olduğunu söylüyorlar. Düzeltmeleri lazım.
Cevapla
Afsin
Termal macunlarini yenilesinler. Bende tulpar t5 21.5.1 kullanıyorum önceden de t5 20.2.1 vardi. Saatlerce ultra settingsde vr ve kendi ekraninda oyun full HD ve 2k oyun oynuyorum. 90 bile görmedim. Kaldı ki msi in 85 lerde gezdiği laptop aleminden bahsediyoruz. Kötülemeden önce cidden araştırın. O söylemiş bu söylemişle olmuyor.
Eto
7bin falan bütçem var sen ne önerirsin orada oyun, iş falan hepsi bir arada kaliteli
Mmet
Toplama laptop bu kadar olur.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.