Acer, 12. nesil Intel Core işlemcili Aspire masaüstü bilgisayarlarını tanıttı

Acer, güçlü 12. nesil Intel Core işlemcilerle donatılmış yeni Aspire masaüstü bilgisayar serisini teknoloji meraklılarının beğenisine sundu.

Acer, 12. nesil Intel Core işlemcili Aspire masaüstü bilgisayarlarını tanıttı

Acer, Aspire serisi altında çeşitli yapılandırmalara sahip yeni masaüstü bilgisayarlarını Hindistan pazarına sundu. Bu bilgisayarlar, özellikle öğrenciler, ev ofisleri ve küçük işletmeler için ideal seçenekler sunuyor.

Aspire masaüstü bilgisayarlar, bir monitör, merkezi işlem birimi (CPU), klavye ve fareyi içeren tam bir set olarak geliyor. Bu yeni ürünler, 21.5 inç VA ve 23.8 inç IPS olmak üzere iki farklı ekran boyutu seçeneği ile sunuluyor ve her iki model de FHD+ çözünürlüğe sahip. Ayrıca, kullanıcılara net ve kaliteli ses deneyimi sunmak için her birinde iki adet 2W gücünde dahili hoparlör bulunuyor. Bilgisayarlar, tam boyutlu kablolu klavye ve fare ile birlikte gelirken, CPU'nun modern ve şık bir tasarıma sahip olduğu belirtiliyor.

Acer, 12. nesil Intel Core işlemcili Aspire masaüstü bilgisayarlarını tanıttı

Aspire masaüstü bilgisayarları, 12. nesil Intel Core i5, i3 veya i7 işlemci seçenekleri ile donatılmış durumda ve üzerlerinde entegre Intel UHD grafik kartı bulunuyor. Bu sistemler, 8GB başlangıç RAM kapasitesine sahip olup, kullanıcının ihtiyacına göre 64GB'a kadar artırılabilir.

Aynı zamanda, 512GB SSD depolama alanı sunan bilgisayarlar, 1TB'a kadar genişletilebilir seçeneklere sahip. Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.2 gibi günümüz teknolojilerini destekleyen bu masaüstü bilgisayarlar, iki adet USB 3.2 Gen1 portu, bir SD Kart Okuyucu ve birleşik mikrofon jakına sahip. İşletim sistemi olarak Windows 11 ile kutudan çıkan bu bilgisayarlar, i3 işlemci seçeneğine sahip olan temel model için 42.490 Rupi (yaklaşık 514$), i5 işlemci için 48.390 Rupi (yaklaşık 586$) ve i7 işlemci içeren en üst model için ise 66.490 Rupi (yaklaşık 805$) başlangıç fiyatına sahip. Bu ürünler, Acer E-mağazası ve Hindistan genelindeki Acer özel mağazaları aracılığıyla satın alınabilir.