Acer yeni laptopuyla yok artık dedirtti! Bu nasıl bir ekran kalitesidir!

Acer'ın yeni Swift Go 16 Pro Black Edition laptopu, 3.2K OLED ekranı ve 13. nesil Intel işlemcileriyle dikkat çekiyor. Bu üstün özellikleriyle laptop, kullanıcılarına benzersiz bir görsel deneyim sunuyor.

Acer yeni laptopuyla yok artık dedirtti! Bu nasıl bir ekran kalitesidir!

Acer, 2024'ün ikinci çeyreğinin başlarında piyasaya sürülecek olan Swift Go 16 Pro Black Edition modelini duyurdu. Profesyonellerin stil, performans ve dayanıklılık arayışını bir arada sunmayı hedefleyen bu yeni model, mat siyah alüminyum tek parça gövde ve 16 inçlik OLED ekrana sahip. 13. nesil Intel Core işlemcilerle donatılan Swift Go 16 Pro, iki farklı yapılandırmada sunuluyor.

İlk seçenek, 16 GB LPDDR5 bellek ile birlikte Intel Core i5-13420H işlemci içerirken, daha güçlü ikinci seçenek ise 32 GB LPDDR5 bellek ile Intel Core i7-13620H işlemcisini bir araya getiriyor. Her iki versiyon da 1 TB PCIe Gen 4 SSD depolama alanına sahip ve bu alan, daha yüksek depolama ve hız ihtiyaçları için 2 TB'a kadar genişletilebiliyor.

Acer yeni laptopuyla yok artık dedirtti! Bu nasıl bir ekran kalitesidir!

Cihazın en dikkat çekici özelliklerinden biri de 3.2K çözünürlüğe, 120 Hz yenileme hızına ve 500 nit maksimum parlaklığa sahip 16 inçlik OLED ekranı. Bu özellikler, keskin ve akıcı görsellerle renkleri canlı bir şekilde sunarak hem profesyonel hem de yaratıcı işler için ideal bir seçenek haline getiriyor. Swift Go 16 Pro'nun bağlantı seçenekleri arasında HDMI 2.1, bir mikroSD kart okuyucu ve hızlı şarj özellikli iki USB Type-C portu bulunuyor. Ayrıca, 1,440p web kamerası, zamansal gürültü azaltma ve AI gürültü azaltmalı Acer PurifiedVoice teknolojisi sayesinde video konferanslarda net ses iletişimi sağlanıyor.

Intel Core i5-13420H işlemcili Acer Swift Go 16 Pro Black Edition'ın fiyatı 1,099 euro olarak belirlenirken, i7-13620H işlemcili versiyonun fiyatı ise 1,299 euro olarak açıklandı. Bu yenilikçi dizüstü bilgisayar, özellikle tasarım ve teknolojiyi ön planda tutan profesyoneller için cazip bir seçenek olma potansiyeline sahip.