Acer’in yeni bilgisayarı, tablet ve telefon tutkunlarını bile etkiledi

Acer, yeni C24 All-in-One bilgisayarını güçlü Intel Core Ultra 7 işlemci ve 24 inç FHD IPS ekran ile tanıttı. Bu şık ve performanslı cihaz, kullanıcılarına üstün bir deneyim sunmayı vaat ediyor.

Acer’in yeni bilgisayarı, tablet ve telefon tutkunlarını bile etkiledi

Acer, Aspire C24'ü hepsi bir arada (AIO) bilgisayar serisine eklediğini duyurdu. Temmuz ayından itibaren EMEA bölgelerinde satışa sunulacak olan bu yeni model, 23.8 inç FHD IPS ekranı ve ince çerçeveleriyle temiz ve geniş bir görsel deneyim sunuyor. Yaklaşık 899€ fiyat etiketiyle piyasaya çıkacak.

Aspire C24, Intel’in en son Meteor Lake serisinden Core Ultra 7 155U veya Core Ultra 5 125U işlemcilerle donatılmış. Bu işlemciler, Intel AI Boost ile uyumlu olup, Intel Arc entegre grafikleri sayesinde yapay zeka işlevlerini yönetebilir ve orta düzey grafik taleplerini etkin bir şekilde karşılayabilir.

Bu AIO, 32 GB'a kadar RAM ve 2 TB PCIe 4.0 depolama ile yapılandırılabilir ve hızlı veri erişimi için Samsung 990 PRO SSD'yi içerir. Göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olmak için Acer, ekranın mavi ışık emisyonlarını azaltan Bluelight Shield teknolojisini de eklemiştir.

Aspire C24'ün tasarımı, kullanıcıların en rahat görüntüleme pozisyonunu bulmalarına olanak tanıyan eğilebilir, döndürülebilir ve yüksekliği ayarlanabilir bir stand içeriyor. Bağlantı seçenekleri arasında dört USB Type-A portu, bir Type-C portu ve diğer cihazlara kolayca bağlanmak için bir HDMI portu bulunmaktadır.

Her Aspire C24 ayrıca, kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır olan Acer Elite 19 kablosuz klavye ve fare seti ile birlikte geliyor.

Bu yeni model, hem teknik özellikleri hem de tasarımıyla kullanıcıların dikkatini çekecek şekilde tasarlandı ve Acer’ın AIO bilgisayar pazarındaki varlığını daha da güçlendirecek. Hem iş hem de ev kullanımı için uygun olan bu bilgisayar, kullanıcılarına yüksek performans ve konfor sunuyor.