ASUS Vivobook S markanın ilk Copilot+ PC olarak piyasaya sürüldü

ASUS, Vivobook S 15 modelini Snapdragon X Elite işlemci ile markanın ilk Copilot+ PC olarak piyasaya sürdü. Bu yeni model, kullanıcılar için yeni deneyimler sunuyor.

ASUS Vivobook S markanın ilk Copilot+ PC olarak piyasaya sürüldü

ASUS, ilk Copilot+ PC'si olan ASUS Vivobook S 15’i, Snapdragon X Elite işlemcisi ile tanıttı. Bu güçlü bilgisayar, 32GB RAM ve 1TB depolama kapasitesi ile donatılmış olup, gelişmiş teknoloji ve yapay zeka desteği sunuyor.

ASUS Vivobook S 15

ASUS Vivobook S 15, USB 4.0 (x2), USB-A (x2), HDMI 2.1 ve ses jakı gibi birçok bağlantı noktasına sahip. Ayrıca microSD kart yuvası ve Harman Kardon ses sistemi ile donatılmış. Bu yeni model, Qualcomm Snapdragon X Elite işlemcisi ile üstün performans sunuyor. FastConnect 7800 sistemi, Bluetooth 5.4 ve WiFi 7 ile 5.8Gbps hızlarına kadar kesintisiz bağlantı sağlıyor. İşlemci, hızlı cihaz içi yapay zeka işlemleri için 45 TOPS’luk güçlü bir Hexagon NPU entegre ediyor. Canlı Altyazılar ve çizimleri bitmiş sanata dönüştürme yetenekleri gibi düzenli Windows AI özelliklerinin yanı sıra, Vivobook S15, gelişmiş varlık algılama yetenekleri sunan AiSense IR kamera ile donatılmış. ASUS’a özel yapay zeka uygulamaları arasında yer alan StoryCube da yeni dizüstü bilgisayarda bulunuyor.

ASUS Vivobook S 15, yenilikçi tasarımı ve yüksek performansıyla kullanıcılara üstün bir deneyim sunuyor. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak ve işlerinizi kolaylaştırmak için ideal bir seçenek olan bu bilgisayar, ASUS’un ileri teknoloji ve kalite anlayışını yansıtıyor.