CASPER EXCALIBUR yeni reklam filmiyle ilgi toplayacak

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, Excalibur markası için hazırladığı reklam filmleriyle oyuncuların iç dünyasını ekrana taşımaya devam ediyor.

CASPER EXCALIBUR yeni reklam filmiyle ilgi toplayacak

Casper Excalibur markası için oluşturacağı reklamlarla fark yaratacak. Gliese İstanbul imzası taşıyan “Ağlayanlar” temalı yeni reklam filminde oyuncuların eğlenceli bahanelerine yer veriliyor.

Son teknoloji donanımları kullanıcılarına sunan Türkiye’nin teknoloji markası Casper, performans odaklı ürünleriyle öne çıkan markası Excalibur için hazırladığı yeni reklam filmini yayınladı. Oyun dünyasındaki konumunu her geçen gün güçlendiren Casper Excalibur, oyun tutkunlarını yakın markajdan ele alarak oyuncuların dünyasını anlatan filmler ile gündemde kalmayı sürdürüyor.

CASPER EXCALIBUR YENİ REKLAM FİLMİYLE OYUNCULARIN DÜNYASINA SESLENİYOR

Oyuncuların Excalibur kullanarak oyunun hakkını vermeye davet edildiği reklam filminde her oyuncunun yaşadığı kaybetme korkusu ve hüsran, eğlenceli bir dille ele alınıyor. “Tuş basmıyor!”, “Bu kadar hızlı olamaz, kesin hile yapıyor!”, ve “Ekran dondu ya!” gibi oyuncu dünyasına dair söylemleri yansıtan reklam filmi, Excalibur deneyiminin dinamik bir görsel anlatımıyla da dikkat çekiyor.

Gliese İstanbul imzası taşıyan reklam filminin yönetmen koltuğunda Murad Küçük oturuyor.

KÜNYE

Reklamveren: Casper

Reklamveren Temsilcisi: Ahmet Beliktay

Reklam Ajansı: Gliese İstanbul

Kreatif Grup Başkanı: Ersin Aktaş

Kreatif Direktör: Levent Karakaya

Kreatif Ekip: Fırat Özbudak, Can Ergün, Berkin Ayer, Aylin Varlık

Müşteri İlişkileri: Asya Özkök

Prodüksiyon Şirketi: Terra Film Production

Yönetmen: Murad Küçük

Görüntü Yönetmeni: Murat Tuncel

Yapımcı: Ferda Kodaman

Müzik: Welcome to the Jingle