İşte yeni nesil hepsi bir arada PC

Colorful, güçlü özelliklere sahip yeni hepsi bir arada bilgisayarı G-ONE Plus'ı duyurdu; R9 6900HX ve RX 6850M XT donanımlarıyla dikkat çekiyor.

İşte yeni nesil hepsi bir arada PC

Colorful, önceki modeline göre önemli bir yükseltme olan yeni G-ONE Plus hepsi bir arada bilgisayarını piyasaya sürdü. Bu yeni model, 8 çekirdekli ve 16 iş parçacıklı AMD Ryzen 9 6900HX işlemci ile donatılmış ve 4.9GHz'lik bir hız aşırtma frekansına ulaşabiliyor. Bu işlemci, AMD'nin RDNA2 mimarisine dayanan ve 12GB GDDR6 belleğe sahip RX 6850M XT grafik kartı ile eşleştirilmiş. RX 6850M XT, performans açısından masaüstü RX 6750 XT ile karşılaştırılabilir.

G-ONE Plus, %100 sRGB renk gamını kapsayan ve 60Hz yenileme hızına sahip 27 inç 4K ekrana sahip. Ayrıca, çift fan soğutma sistemi, açılır kapanır web kamerası, dahili stereo hoparlörler ve 15W kablosuz şarjı destekleyen bir tabana sahip. GeForce grafik kartlarıyla Çin'de tanınan Colorful, bu yeni sistemde neredeyse tamamen AMD donanımını benimseyerek dikkat çekici bir değişime imza atmış. G-ONE Plus, farklı GPU ayarları sunuyor - Sessiz, Dengeli, Oyun ve Canavar - en yüksek ayar, toplamda 165W grafik gücüne izin veriyor.

İşte yeni nesil hepsi bir arada PC

Bu hepsi bir arada bilgisayar, benzersiz bir buz mühürlü soğutma sistemi, espor sınıfı soğutma ve gürültü azaltma teknolojisi ile donatılmış. PCIe 4.0'ı destekliyor ve Ray Tracing performansına sahip. İlginç bir şekilde, model arka RGB aydınlatma efektleri ile donatılmış ve dinamik, yüksek kaliteli bir tasarım sunuyor.

Bilgisayar, önceden yüklenmiş Windows 11 ile geliyor ve Type-C, USB 3.2, DP 1.4, HDMI 2.0 ve RJ45 dahil çeşitli bağlantı noktaları sunuyor. Garanti açısından, ana bileşenler (ekran, anakart, CPU, grafik kartı ve SSD depolama dahil) 24 aylık garantiye sahipken, diğer bileşenler 12 aylık garantiye sahip.

Colorful, G-ONE Plus'ın "%90 yeni" bir ürün olduğunu belirtiyor, bu da küçük dış hasarlar olabileceğini ima ediyor. 7 günlük iade politikası sunuyor, ancak koşulsuz iade veya değişim desteği bulunmuyor.

AIO, üç varyantta mevcut: 16GB + 1TB 5899 yuan (yaklaşık 831 dolar), 32GB + 1TB 5999 yuan (yaklaşık 845 dolar) ve 64GB + 1TB 7499 yuan (yaklaşık 1,057 dolar).

Şu anda, G-ONE Plus yalnızca Çin'deki JD platformunda mevcut ve küresel bir lansman hakkında bir haber yok. Bu yeni ürün, hem güçlü hem de kompakt bir sistem arayan oyun meraklıları ve kurumsal kullanıcıları hedefliyor gibi görünüyor.