Lenovo PC pazarındaki dengeleri değiştirecek modelini satışa sundu! Şimdi Apple düşünsün!

Lenovo'nun yeni Yoga Slim 7i laptopu, OLED ekranı ve Core Ultra 7 SoC ile piyasaya sürülüyor. Hem tasarımı hem de performansıyla dikkat çeken bu cihaz, kullanıcıların beğenisini topluyor.

Lenovo PC pazarındaki dengeleri değiştirecek modelini satışa sundu! Şimdi Apple düşünsün!

Lenovo'nun CES'te tanıttığı yeni Yoga serisi laptop, Yoga Slim 7i, Hindistan pazarında satışa sunuldu. Bu hafif ve dayanıklı laptop, 1.39 kilogram ağırlığında alüminyum kasasıyla dikkat çekiyor ve MIL-STD 810H standartlarında hasara karşı direnç gösteriyor. 14 inç büyüklüğünde OLED ekranı WUXGA çözünürlüğe, 60Hz tazeleme hızına ve 400 nit parlaklık değerine sahip. HDR500 VEGA sertifikasıyla kaliteli bir görüntü deneyimi sunuyor.

Yoga Slim 7i'nin dikkat çekici özelliklerinden biri de gizlilik özelliğine sahip Full HD IR web kamerası. Ses deneyimini dört adet 2W Dolby Atmos hoparlörlerle zenginleştiriyor ve arkadan aydınlatmalı klavyeye sahip.

Lenovo PC pazarındaki dengeleri değiştirecek modelini satışa sundu! Şimdi Apple düşünsün!

Cihazın performansını, Intel Core Ultra 7 işlemcisi ve Intel Arc entegre grafik kartı sağlıyor. 32GB sabit RAM ve 1TB SSD depolama alanı sunan bu laptop, Windows 11 işletim sistemiyle geliyor ve dört hücreli 65WHr pil ile güç buluyor.

Bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.1, HDMI 2.1 portu, iki USB-C portu, bir USB-A portu ve kulaklık girişi bulunuyor. Yoga Slim 7i'nin Hindistan'daki fiyatı 1,04,999 rupi olarak belirlenmiş ki bu da yaklaşık (1,268$) dolara denk geliyor. Lenovo'nun resmi web sitesi, Lenovo Exclusive Mağazaları, önemli e-ticaret siteleri ve diğer fiziksel mağazalardan temin edilebilecek. Bu laptop, hem tasarımı hem de sunduğu yüksek performans özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanmaya aday.