Bilgisayar

Oppo Reno 6 ve OPPO Enco Free 2 Avrupa lansmanı yapıldı!

Oppo Reno 6 ve Oppo Enco Free 2 Avrupa lansmanı bugün gerçekleşti. İşte cihazların detayları.

Oppo Reno 6 ve OPPO Enco Free 2 Avrupa lansmanı yapıldı!

OPPO, geçtiğimiz aylarda Reno serisinin en yeni üyeleri Reno 6 ailesini piyasaya sürmüştü. Serinin üyeleri tanıtımından sonra Çin'de satışa çıkmıştı. Cihazların Avrupa'ya da geleceğini müjdeleyen şirket bugün Avrupa lansmanını gerçekleştirdi. Bugün düzenlenen bir etkinlikte OPPO Reno 6 ailesi Avrupa için tanıtıldı.

OPPO Reno 6 serisi üç model olarak karşımıza çıktı. Bunlardan OPPO Reno 6 gücünü MediaTek’in Dimensity 900 yonga setinden alıyor. Aynı zamanda cihazın ön tarafında 90Hz yenileme hızına sahip 6.4 inç ekran karşımıza çıkıyor. Kamera kurulumunda ise arka tarafta 64 Megapiksel ana kamera bulunuyor. Ön tarafta ise 32 Megapiksel selfie kamerası yer alıyor.

Oppo Reno 6 ve OPPO Enco Free 2 için Avrupa lansmanı yapıldı

Etkinlikle birlikte OPPO Enco Free 2 için de lansman gerçekleştirildi. Kulaklık gelişmiş bir çok özelliğe sahip. Aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği sunan Enco Free 2 şarj kısmında kullanıcıları memnun edecek özelliklere sahip. Kulaklık,  toplamda 30 saate varan kullanım süresi sunuyor.

Kulaklığın en çok dikkat çeken bir diğer özelliği ise, 42dB'e kadar ANC sunabilmesi. Bluetooth 5.2 ile kablosuz bir deneyim sunan cihaz üç mikrofonla çalışan gürültü algoritmasına sahip. Kulaklığın gelişmiş özelliklerinden biri de rüzgar sesini önleme, görüşmeler sırasında dış gürültüyü bastırma gibi imkanlar sunması. Cihazların Avrupa lansmanı yapılmış olsa da henüz ülkemize gelip gelmeyeceği hakkında net bir detay yok.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.