Bilgisayar

Samsung Galaxy Book 2 Go dizüstü bilgisayarın özellikleri sızdırılmaya başladı

Teknoloji dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Samsung, yeni dizüstü bilgisayar serisini önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde resmen duyurabilir.

Samsung Galaxy Book 2 Go dizüstü bilgisayarın özellikleri sızdırılmaya başladı

Samsung, kuşkusuz dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri. Bu izlenimin genel sebebi ise, markanın yalnızca tek bir ürünle anılmaması. Nitekim her ne kadar Güney Koreli teknoloji devinin akıllı telefon departmanı daha ağır bassa da şirket bunun haricinde beyaz eşyadan dizüstü bilgisayara, tabletten kablosuz kulaklığa kadar pek çok farklı sektörde daha kafaya oynayan bir isim.

Üstelik Güney Koreli teknoloji devini rakiplerinden ayıran en önemli farkların başında, aynı zamanda yonga setinden akıllı telefon ekranına kadar pek çok donanımın da bizzat üreticisi olması geliyor.

Samsung Galaxy Book 2 Go dizüstü bilgisayarın özellikleri sızdırılmaya başladı

İşte tüm bu sebeplerde dolayı, şirketin aynı anda onlarca farklı proje üzerinde çalışması son derece normal ki gelen son bilgiler bu projelerden birinin de yeni dizüstü bilgisayar serisi olduğunu gösteriyor. Galaxy Book 2 Go serisi olarak isimlendirilen bu seri, bünyesinde Galaxy Book 2 Go ve Galaxy Book 2 Go 5G modellerini içerecek. Her iki cihazın da Amerika Birleşik Devletleri Federal İletişim Kurulu (FCC) tarafından onaylanmış olmasıysa, bu cihazların çıkış tarihlerinin bir hayli yakın olduğunu gösteriyor.

Şimdilik bu iki bilgisayarın ekran boyutlarının 14 inç olduğu ve güçlerini Snapdragon 7C+ Gen 3 yonga setinden alacakları dışında netleşmiş herhangi bir özellikleri bulunmuyor. Ancak 2023 yılının ilk çeyreği içerisinde tanıtılacağı düşünülen bu cihazlar, önümüzdeki günlerde pek çok yeni sızıntıyla karşımıza çıkabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.