Honor Magic 6 Pro özellikleriyle şaşırttı

Akıllı telefon dünyasının önemli isimlerinden biri olan Honor, yeni telefonu Magic 6 Pro ile yine göz doldurdu.

Honor Magic 6 Pro özellikleriyle şaşırttı

Honor, yakın bir tarihte Hindistan’da Magic 6 Pro modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ünlü teknoloji sızıntı uzmanı Paras Guglani’nin paylaştığı bilgilere göre, lansmanın Temmuz 2024'te gerçekleşmesi bekleniyor. Fiyat henüz açıklanmadı ancak Amazon Hindistan, cihazla ilgili bazı önemli detayları yanlışlıkla listeleyerek ortaya çıkardı.

Amazon Hindistan’da listelenen bilgilere göre, Honor Magic 6 Pro, Watch GS3, Honor Choice X5 Pro kablosuz kulaklık, Honor premium telefon kılıfı ve VIP bakım hizmetini içeren bir hediye paketi ile birlikte gelecek. Listeleme, fiyat veya lansman tarihi hakkında bilgi vermese de, cihazın 12GB RAM ve 512GB depolama alanına sahip olacağını ve 50MP + 50MP + 180MP üçlü kamera kurulumu ile geleceğini doğruluyor. Diğer özelliklerin global modelle aynı olması bekleniyor.

Honor Magic 6 Pro’nun global modeline baktığımızda, cihaz 120Hz yenileme hızına sahip 6.8 inç OLED ekranla geliyor. İçerisinde Snapdragon 8 Gen 3 işlemci ve güvenlik çipi bulunuyor. Kamera özelliklerine gelince, Magic 6 Pro 2.5x optik ve 100x dijital zoom özellikli yüksek çözünürlüklü 180MP periskop lens, 50MP geniş açılı lens ve 50MP ultra geniş açılı lensin yanı sıra 50MP ön kamera barındırıyor.

Telefon, 80W hızlı kablolu şarjı ve 66W kablosuz şarjı destekleyen 5.600mAh batarya ile donatılmış durumda. Bu özellikler, Magic 6 Pro’yu güçlü bir rakip haline getiriyor. Magic 6 Pro’nun Hindistan pazarına girişi, teknoloji meraklıları tarafından heyecanla bekleniyor.