Cep telefonu ve çanta bir arada! İşte göz kamaştıran o tasarım

Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden olan Honor yeni tasarım telefonu ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Honor, çanta gibi giyilebilen bir telefon olan V Purse simülasyonunu sergiledi. Telefonun modaya uygun değiştirilebilir kayışları ve zincirleri bile var.

Cep telefonu ve çanta bir arada! İşte göz kamaştıran o tasarım

Hiç cüzdanınızı ve çantanızı şık ve işlevsel bir aksesuarda birleştirmek istediniz mi? Katlanabilir akıllı telefon dünyası son dönemde oldukça hızlı bir büyüme sergilerken, Honor yeni V Purse telefonuyla göz kamaştırdı. Cihaz katlanabilir bir telefon ile el çantasının karışımı gibi.

Honor V Purse, görünümünü kişiselleştirebilmeniz için dışarı doğru katlanan, değiştirilebilir kayışlara ve zincirlere sahip...

Honor V Purse

Bununla birlikte, fonksiyonel bir çantadan ziyade hala konseptli bir telefon olan Honor V Purse'in içerisine eşya koyamazsınız ama içerdiği zincir bağlantılı bağlantıları kullanarak çanta gibi kullanabilirsiniz. Bunu sağlamak üzere düzenlenmiş doğru katlanan bir ekrana sahip olan Honor, değiştirilebilir duvar kağıtlarını seçme seçeneği sunuyor; böylece bunları kıyafetinize göre değiştirebilirsiniz.

Honor V Purse kullanıcısına dokunuşunuza tepki veren ve ekranda hareket ederek bir kediyi seviyormuş hissini veren sevilen bir duvar kağıdı da dahil olmak üzere çeşitli duvar kağıtları sunuyor.

Honor, V Purse için AOD stillerini tasarlamak amacıyla Burberry erkek giyim tasarımı Bram Van Diepen, çağdaş sanatçı Yunuene Esparza, Çin Sanat Akademisi Uluslararası Koleji Dekanı Yuan Youmin ve disiplinler arası sanatçı Xiao Hui Wang dahil olmak üzere üst düzey yeteneklerle çalıştığını söylüyor. Marka aynı zamanda AOD tasarımları için platform açmayı planlıyor, böylece dünya çapındaki geliştiriciler ve tasarımcılar özel görünümler yaratabilecekler.

Honor, şık tasarımının yanında V Purse'u da çevre dostu hale getirdi. Kayışlar için vegan deri gibi sürdürülebilir malzemeler kullanıldı. Aynı zamanda çok ince, yalnızca 9 mm toplayan bu şirket, Magic V2'den daha da iyi bir seviyeye ulaştı.

Şirket, henüz seri üretime geçmediği için V Purse'un donanımı hakkında pek çok ayrıntı yayınlamadı.