NASA'dan şok uzaylı paylaşımı! Neler oluyor?

Son dönemde oldukça konuşulan uzaylılar hakkında NASA'dan şok bir paylaşım geldi. İşte fotoğraflara ilişkin tüm detaylar.

NASA'dan şok uzaylı paylaşımı! Neler oluyor?

Şimdiden belirtelim. Fotoğraflar bazı okurlarımız için ciddi anlamda rahatsızlık verici olabileceğinden ötürü bunları sayfamıza koymadık. Ben yine de NASA'nın bu paylaşımlarını görmek istiyorum diyorsanız fotoğraflara buraya tıklayarak haberin kaynağından göz atabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Hindistan Ay'ın görülemeyen kısmından bir fotoğraf paylaşmıştı. Fakat analistler fotoğrafta oynama yapınca tuhaf şeyler ortaya çıktığını belirtmişti. Şimdi ise uzaylılara yönelik yeni bir paylaşım NASA'dan geldi. UFO ve uzaylılar ile ilgili şok paylaşım yapan NASA, sosyal medyayı hareketlendirdi. Gündeme düşen bu fotoğraflar, görenleri gerçekten de korkuttu. Peki o fotoğraflarda ne vardı? İşte detaylar.

NASA'dan şok uzaylı paylaşımı! Neler oluyor?

NASA, 1971 yılında çekilen ve uzun süre gizli tutulan UFO fotoğraflarını sonunda kamuoyuyla paylaştı. Bu olağanüstü gelişme, dünya dışı temasın mümkünlüğü hakkında büyük bir tartışma başlattı.

Bu korkunç fotoğraflar, 1971'de rutin bir uzay görevi sırasında çekilmiş, ancak nedenleri belirsiz bir şekilde bu zamana kadar gizli tutulmuş. Uzaylılara ait olduğu düşünülen bu uçan cisimler, sosyal medyada fazlasıyla konuşuluyor.

Son zamanlarda farklı uzay ajansları da uzaylılar hakkındaki gelişmeleri paylaşıyor. Ancak NASA paylaşımı hemen kaldırılmış. Oldukça korkunç olan bu paylaşımdaki fotoğrafları sitemize koyamadık çünkü gerçekten de korkunç. 

Ancak bazı kişiler de bu fotoğrafların aslında NASA'nın orijinal hesabından yapılmadığı, taklit bir hesaptan yapıldığını belirtiyor. NASA bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı.