Dijital Video Platformu

3 Eylül'de sinema biletleri sudan ucuz olacak! İşte sebebi

Dijital yayın akışlarının tüm kolaylıklarına karşın sinemada bir film izlemek için dışarı çıkma konusunda hala söylenecek bir şey var.

3 Eylül'de sinema biletleri sudan ucuz olacak! İşte sebebi

Elbette, sonsuz sayıda seçenek yok ve başka bir şey dikkatinizi gerektirdiğinde duraklamazsınız ve  beyaz perdede etkileyici bir film izlemek başlı başına bir zevktir.

3 Eylül'de ABD sinemaları bu deneyimi yaşamayı daha ekonomik hale getirecek. Yeni duyurulan Ulusal Sinema Günü'nün bir parçası olarak, AMC gibi zincirler de dahil olmak üzere ABD genelinde 3.000'den fazla tiyatro 3 dolarlık indirimli bilet satışa sunacak. Tüm büyük film stüdyoları ve 30.000'den fazla ekran dahil edildiğinde, siz de oraladaydasınız, yakınınızdaki bir tiyatronun bu indirime katılma ihtimali yüksek.

3 Eylül'de sinema biletleri sudan ucuz olacak! İşte sebebi

Cinema Foundation başkanı Jackie Brenneman, “Bu yazın sinemalara rekor kıran dönüşünden sonra, sinemaya gitmeyi kutlamak için bir şeyler yapmak istedik” dedi. “Bunu, bu yazın gerçekleşmesini sağlayan sinemaseverlere bir 'teşekkür' sunarak ve henüz geri dönmeyenler için ekstra bir cazibe sunarak yapıyoruz.”

İnsanlar Dune ve Top Gun: Maverick gibi filmleri izlemek için sinemalara dönerken, promosyon, endüstrinin hala COVID-19 sonrası ile uğraştığı bir zamanda geliyor. Pandemi, Universal gibi film stüdyolarının sinema salonlarını önemli ölçüde kısalttığını ve Regal Cinemas da dahil olmak üzere birçok zincirin ABD ve dünyanın diğer bölgelerindeki katı karantina önlemleri arasında açık kalmakta zorlandığını gördü.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.