Dijital Video Platformu

Avatar’ın yönetmeni Cameron en az 3 film daha geleceğinin müjdesini verdi

Beyaz perdenin en unutulmaz filmlerinden biri olan Avatar’ın yeni macerasını dört gözle beklediğimiz şu günlerde, filmin yapımcısından sinemaseverleri heyecanlandıracak bir açıklama geldi.

Avatar’ın yönetmeni Cameron en az 3 film daha geleceğinin müjdesini verdi

Avatar için sinema tarihinin en unutulmaz yapımlarından biri diyebiliriz. Zaten filmin gişede elde ettiği başarılarıyla en çok hasılata ulaşan filmler arasında ilk üçe girmesi de, bu yapımın ne kadar benzersiz olduğunu gözler önüne seriyor. 2009 yılında vizyona giren ve o zamanın teknolojisinin çok ilerisinde olan görüntü ve efektleriyle dikkat çeken filmin senaryosu da yönetmenliği de ünlü isim James Cameron tarafından üstlenilmişti.

İşte Disney D23 Expo 2022 etkinliği kapsamında bir kez daha gündeme gelen ve 16 Aralık 2022 tarihinde gösterime gireceği duyurulan Avatar 2: The Way of Water filminin yönetmeni James Cameron’dan Avatar tutkunlarını sevince boğacak bir açıklama geldi.

Avatar’ın yönetmeni Cameron en az 3 film daha geleceğinin müjdesini verdi

Filmin tanıtımında konuşan ünlü yönetmen, Avatar serisi için şimdiden 3. filmin prodüksiyonun hazır olduğunu 4. filmin hazırlıklarının ise bir kısmının çoktan tamamlandığını söyledi. Dahası Avatar 5 için bile çalışmalara başlanıldığını ancak serinin bu kadarla sınırlı kalması için herhangi bir sebeplerinin bulunmadığını ifade eden Cameron, Avatar dünyasının uçsuz bucaksız olduğunu ve diledikleri kadar özgün hikayeye ev sahipliği yapabilecek kapasitede bulunduğunu iddia etti.

Tabi henüz daha ikinci filmi vizyona girecek olan bir film için şimdiden serinin 5. filmini konuşmak ne derece doğru olur bilinmez ancak bu açıklamaların ardından yapımcıların Avatar’la ilgili çok uzun vadeli planlarının olduğunu da öğrenmiş olduk.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.