Doctor Strange'in Avengers 5'te olacak mı?

Benedict Cumberbatch, Avengers 5'te Doctor Strange olarak geri döneceğini ima etti. Hayranlar, bu heyecan verici gelişmeyi sabırsızlıkla bekliyor. Film çekimleri ise önümüzdeki yıl başlıyor.

Benedict Cumberbatch, Doctor Strange karakterinin bir sonraki Avengers filminde yer alacağını ve çekimlerin gelecek yıl başlayacağını ima etti. Netflix ile yapılan yeni bir röportajda, Cumberbatch en ikonik rolleri üzerine konuştu. "Doctor Strange'i oynamanın keyfi çok büyük, ama aynı zamanda daha az ticari hikayelere ve yazılara destek verme şansı da tanıyor. Bu yüzden birçok açıdan hayatımda bir hediye" dedi. Ayrıca, program çakışmaları nedeniyle rolü neredeyse bırakmak zorunda kaldığını açıkladı.

Cumberbatch, "Gelecek yılki Avengers'ı sabırsızlıkla bekliyorum, büyük bir fırtına kopacak gibi görünüyor" diye ekledi. Beşinci Avengers filmi, artık "The Kang Dynasty" olarak adlandırılmıyor ve 2026'da çıkması planlanıyor. Filmin 60 sevilen Marvel süper kahramanını geri getireceği söyleniyor ve artık Doctor Strange'in de bunlar arasında olduğu kesinleşti. Deadpool ve Wolverine filmlerinin yönetmeni Shawn Levy'nin, Shang-Chi yönetmeni Destin Daniel Cretton'un 2023'te ayrılmasından sonra yönetmen koltuğuna geçeceği bildirildi. Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Simu Liu ve Karen Gillian'ın da geri dönecek kahramanlar listesinde olduğu belirtildi. Ayrıca, Disney Plus dizisinin sonunda Hawkeye görevini devralan Kate Bishop'un ekibe katılıp katılmayacağı merak konusu.

Avengers 5, 1 Mayıs 2026'da çıkacak. Marvel hayranları, merakla bu büyük buluşmayı bekliyor. Şimdiye kadar gelen bilgiler, filmin büyük bir heyecan yaratacağını gösteriyor. Filmin çekimleri gelecek yıl başlıyor ve hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Bu, Marvel Sinematik Evreni'nin en büyük ve en çok beklenen projelerinden biri olacak. Benedict Cumberbatch, Doctor Strange olarak geri dönüyor ve bu filmde onu tekrar görmek için sabırsızlanıyoruz. Hem yeni hem de eski kahramanlar bu filmde bir araya gelecek, bu yüzden hayranlar büyük bir şölen bekliyor. Marvel evreni, yeni ve heyecan verici maceralarla dolu bir döneme giriyor.