Dijital Video Platformu

John Snow dizisinden yeni haberler var!

Dizi tarihinin en önemli yapımlarından biri olarak gösterilen Game of Thrones’un John Snow odaklı spin-off macerası hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

John Snow dizisinden yeni haberler var!

Game of Thrones’un tarihin gördüğü en iyi dizilerden biri olduğu tartışmasız bir gerçek. Ancak bu diziyi tartışmalı hale getiren şeyse, daha önce pek çok ünlü yapımda defa şahit olduğumuz “beğenilmeyen veya tatmin etmeyen final bölümü” olmuştu. Yine de adını tarihe altın harflerle yazdıran bu dizi, şimdilerde sayıları kimilerine göre 10’u bulacak olan spin-off iddialarıyla adından bahsettiriyor.

Bu spin-off’lardan en önemlilerinden biri olan ve Game of Thrones’un orijinal zaman diliminden 200 yıl öncesini konu alan House of Dragon’un TV ekranlarında boy göstermesine artık sayılı günler kaldı.

John Snow dizisinden yeni haberler var!

21 Ağustos’ta karşımıza çıkacak olan bu dizide  Targeryenlerin hikayesi anlatılacak. Öte yandan Game of Thrones hayranlarını en çok heyecanlandıran haberse geçtiğimiz günlerde “John Snow” odaklı yeni bir spin-off’un daha geleceği iddiaları olmuştu.

Bu iddialara yönelik bugün bir açıklama yapan dizinin esinlendiği kitapların yazarı George R.R. Martin, gerçekten de John Snow’a odaklanılan yeni bir dizi üzerinde çalışıldığını doğrularken, bu dizinin ismininse “Snow” olacağını açıkladı. Tıpkı orijinal hikaye ve bundan sonra çıkacak birçok spin-off dizide olduğu gibi Snow dizisinde de kendisinin bir şekilde işin içinde olacağını söyleyen Martin, Snow dizisinin ne zaman çıkacağı veya bu dizide kimlerin rol alacağı konularında herhangi bir açıklama yapmadı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.