Dijital Video Platformu

Netflix, bu yıl mobil oyun kitaplığına yaklaşık 40 başlık daha eklemeyi planlıyor

Netflix, 230 milyondan fazla abonesinin her birinin keyfini çıkarabileceği en az bir oyuna sahip olduğundan emin olmak istediği için oyun tutkusunu yakın zamanda yavaşlatmayı planlamıyor.

Netflix, bu yıl mobil oyun kitaplığına yaklaşık 40 başlık daha eklemeyi planlıyor

Şirketin mobil oyun kitaplığında artık son eklenen Valiant Hearts: Coming Home ve büyüleyici distopik Highwater'ın ardından 55 başka diğer oyun bulunuyor. Netflix yıl boyunca yaklaşık 40 oyun daha eklemeyi planladığından, 2023'te gelecek çok daha fazla şey var.

Şirket, bulmacaları çözmek için dünyanın bazı kısımlarını katladığınız ters şehir kurma oyunu Terra Nil (28 Mart) ve Paper Trail dahil olmak üzere bu oyunlardan birkaçını açıkladı. Netflix ayrıca Ubisoft ile üç özel oyun için anlaşma yaptı. Bunlardan ikincisi, Valiant Hearts: Coming Home'dan sonra 18 Nisan'da Mighty Quest: Rogue Palace şeklinde gelecek. Epic Loot için The Mighty Quest ile aynı evrende geçen bir roguelite oyunu. Oyunun geliştirilmiş bir formüle, daha derin bir hikayeye ve güçlendirilmiş bir oynanışa sahip olduğu söyleniyor.

Netflix, bu yıl mobil oyun kitaplığına yaklaşık 40 başlık daha eklemeyi planlıyor

Ayrıca bu yılın ilerleyen zamanlarında, Netflix'in bugüne kadarki en çok oynanan oyunlarından biri olan Too Hot to Hand: Love is a Game'in devamı niteliğinde olan ve çok sevilen realite programı Too Hot to Hand'den uyarlanan bir yapım da yolda. Netflix, haftalık içerik düşüşlerinin oyuncuların geri gelmesini sağladığını ve takip için geliştirici Nanobit ile çalıştığını söylüyor.

Monument Valley serisi de Netflix Games'e gelecek. Monument Valley ve Monument Valley 2, 2024'te Netflix abonelerine ücretsiz olarak sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.