Dijital Video Platformu

Netflix'in popüler dizisi için kitap çıkıyor!

Netflix'in sevilen dizisi Bridgerton için kamera arkası kitabı geliyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Netflix'in popüler dizisi için kitap çıkıyor!

Shonda Rhimes, Hollywood'un televizyondaki en büyük isimlerinden biridir. Şanlı kariyeri neredeyse otuz yıla yayılmıştır ve Grey's Anatomy , Scandal , How to Get Away With Murder ve Inventing Anna gibi hit şovlar üretmiştir .

Bununla birlikte, en son sevgili Regency dönemi romantizm dizisi Bridgerton ile şanı göklere çıktı. Gösteri, akış rekorları kırdı ve dünya çapında büyük bir hayran kitlesi topladı. Bu duruma aynı zamanda gösterinin dayandığı Julia Quinn kitap serisini sevenlerin hali hazırda bulunan fanları destek olsa da şuan gerçek şu ki, Bridgerton rekorlar kırıyor. Şimdi Rhimes, son perde arkası kitabında gösterinin hayranlarına perdenin arkasını yazacak.

The Making of Bridgerton: The Official Ride from Script to Screen , Rhimes ve 20 yıllık yapımcı ortağı Betsy Beers tarafından yazılmıştır. Bu dinamik ikili, kitap serisini beyaz perdeye taşımakla ilgili 288 sayfalık bu kamera arkası kitabını birlikte yazdı. Hayranlar, ciltli ciltte oyuncular ve ekiple röportajlar ve fotoğraflar gibi özel materyalleri keşfettiklerinde şaşıracaklar.

Ek olarak, kitabın içinde okuyucular karakterler, oyuncu seçimi, kostümler ve ilgi çekici bir hikayelerde yer alıyor. Kitabın içeriği hala çok gizemli olsa da, dizinin hayranları için bu kitabın mutlaka edinilmesi gereken bir kitap olacağı kesin. 25 Ekim'e kadar piyasaya sürülmeyecek kitap için 34 $'a ön sipariş verebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.