Netflix'te yeni gelen Hint dizi ve filmleri - Page 1

Haziran ayı boyunca yeni eklenen Hint film ve dizilerini sizler için derledik. Bu ay eklenen Hint sinematik yayınlarının birçoğunda birden fazla dil seçeneği var - bu eğilimin devam etmesi ise muhtemel.


İşte Haziran 2022'de Netflix'e eklenen tüm yeni Hint filmleri ve dizileri.

Netflix'te yeni gelen Hint dizi ve filmleri - Page 2

Jana Gana Mana (2022)


Bir üniversite profesörü öldürüldüğünde, adalet talep eden öğrenci protestoları polis şiddetiyle karşılanır. Cinayet davasına atanan memur, faillerin siyasi bağlantıları olduğuna dair kanıtlar bulur ve dramatik bir davaya yol açar. Orijinal Malayalam filmine ek olarak, Jana Gana Mana'nın dublajlı versiyonları, Jana 2022 başlığı altında Kannada, Tamil ve Telugu'da ayrı olarak mevcuttur .

Netflix'te yeni gelen Hint dizi ve filmleri - Page 3

Don (2022)


Chakravarthi - namı diğer "Don" - mühendislik diploması alarak babasına değerini kanıtlamak için can atıyor, ancak sert bir üniversite profesörü hayatı zorlaştırıyor. Karışıma gizli bir romantizm ve Chakravarthi'nin filizlenen film yapma tutkusunu ekleyin ve tek parça olarak mezun olduğu için şanslı olacak. Kannada, Malayalam ve Telugu dublajları Don'un ses menüsünde seçilebilir.

Netflix'te yeni gelen Hint dizi ve filmleri - Page 4

CBI 5: Beyin (2022)


CBI 5: Beyin , 1988'de piyasaya sürülen CBI gizem filmleri serisinin en yenisidir. Mammootty, bu kez birkaç cinayet kurbanı arasındaki bağlantıları keşfetmekle görevlendirilen istihbarat subayı Sethurama Iyer olarak geri dönüyor. Yolsuz hükümet yetkilileri ve rüşvet alan polis memurları yolunda dururken, Iyer'in işi kolay olmayacak. CBI 5 , filmin ses menüsünde Hintçe, Tamilce ve Telugu seçeneklerine sahiptir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.