Xiaomi Civi 4 Pro Disney Princess Edition gelecek hafta çıkıyor

Xiaomi, popüler Civi 4 Pro modelinin Disney Princess Edition versiyonunu önümüzdeki hafta piyasaya sürüyor. Bu özel sürüm, hayranlar tarafından büyük ilgiyle bekleniyor.

Xiaomi Civi 4 Pro Disney Princess Edition gelecek hafta çıkıyor

Xiaomi'nin Ürün Müdürü Hu Xinxin, Xiaomi CIVI 4 Pro Disney Princess Edition akıllı telefonunun gelecek hafta resmi olarak tanıtılacağını açıkladı. Bu yeni özel versiyon, Xiaomi'nin Disney ile yaptığı iş birliğinin birinci yıldönümünde piyasaya sürülecek.

Daha önce AndroidHeadlines tarafından tespit edilen HyperOS kaynak kodu, cihazın "chenfeng" kod adı ve N9 dahili model numarasına sahip olduğunu gösteriyordu. Geçen yıl piyasaya çıkan CIVI 3 Disney Strawberry Bear versiyonunun ardından gelecek olan bu yeni model, merakla bekleniyor.

Yeni teaser posteri, Disney Princess Edition'ın tasarımı ve görünümü hakkında daha fazla bilgi sunuyor. Cihaz, Disney Princess IP temasıyla önceden yüklenmiş olarak geliyor ve kullanıcı arayüzü de bu tema ile uyumlu. Görseller ayrıca özel bir kamera filigranını da yansıtıyor.

Xiaomi CIVI 4 Pro Disney Princess Edition, mevcut versiyonla aynı donanım özelliklerine sahip olacak. Bu nedenle, 120Hz yenileme hızına sahip 6.55 inç AMOLED mikro-kavisli ekran ve FHD+ çözünürlüğe sahip olacak. Snapdragon 8s Gen 3 yonga seti ile güçlendirilmiş ve 50MP arka kamerası olan üçlü kamera kurulumu bulunacak. Cihaz, 67W hızlı şarj desteği ile 4.700mAh bataryaya sahip. Ön tarafta 32MP biyonik çift kameralar ve arka sensörde 50MP Leica optik Summilux lens, 12MP Leica ultra geniş açılı ikincil kamera bulunuyor.

Xiaomi CIVI 4 Pro Disney Princess Edition hakkında daha fazla detay, lansman tarihi yaklaştıkça ortaya çıkacak.