Monitör fiyatına 82 ekran televizyon, kısa süre geçerli kampanya

Eğer evinize yeni bir televizyon almayı planlıyorsanız tam da sizlere göre bir haberimiz var. Eğer evinize yeni bir televizyon almayı planlıyorsanız tam da sizlere göre bir haberimiz var.

Monitör fiyatına 82 ekran televizyon, kısa süre geçerli kampanya

Televizyonlar artık eskisi kadar pahalı değil. Bu inkar edilemez bir gerçek. Zira artık monitör fiyatına bile 82 ekranlık bir televizyon satın almamız mümkün. Bu da insanların her oda için ayrı bir televizyon almasına imkan tanıyor.

Zaten artık pek çok evde televizyon sayısı 2 ya da daha fazla diyebiliriz. Çünkü televizyonlar ciddi anlamda çok ucuz. Buna en basit örnek ise Simfer’in 32SFS3N modeli. 82 ekran olan bu televizyon LED paneli ve HD çözünürlüğüneki görüntü kalitesi ile genel anlamda beklentileri karşılıyor.

Monitör fiyatına 82 ekran televizyon, kısa süre geçerli kampanya

Elbette bu televizyonun en büyük artısı fiyatı. Hali hazırda bu fiyata benzer özelliklere sahip bir monitör bile almanız çok mümkün değil. Nitekim 82 ekran boyutundaki bu televizyonda hali hazırda bir e-ticaret sitesinde ortalama fiyatının da altında bir rakamdan satılmakta. Elbette bu fiyatlar sınırlı sayıda stok için geçerli.

Belki evinizdeki ana televizyon için daha lüks modeller seçebilirsiniz. Fakat yatak odası, mutfak, çocuk odası ve küçük oturma odası için bu televizyonun fazlasıyla yeterli olduğunu söyleyebiliriz.

Dilerseniz bu televizyonun kampanyalı satış fiyatına aşağıdaki linkten göz atabilirsiniz. Dip not olarak belirtelim. Üye girişi yaptığınızda adınıza tanımlanmış sürpriz indirim kuponları da çıkabiliyor. Böylece televizyonun fiyatı da daha ucuza gelmiş oluyor.

82 ekran boyutundaki televizyonun indirimli satış sayfası için tıklayın

*Bu içerikte HepsiBurada ile işbirliği yapılmıştır.