Donanım

4. nesil iPad'in kötü etkileri!

Yeni nesil iPad'in yan etkileri kullanıcıları etkilemeye başladı!

4. nesil iPad'in kötü etkileri!

Apple'ın iPad 3'ü duyurmasının ardından sadece 7 ay geçti ve yeni nesil iPad hem de iPad mini ile birlikte çarşamba günü duyuruldu. Yeni nesil iPad bir çok yeni güncelleştirme ile geldi. Örneğin A6X işlemci ve grafikleriyle iPad 3'ü neredeyse ikiye katlayan bir cihaz oldu.

499$ fiyatla gelen 4. nesil iPad'in yeni Lightning bağlantısıyla gelmesi de dikkat çeken özellikleri arasında oldu. Fiyat konusunda da bütçe dostu olmayan iPad 3 kullanıcıları yeni Lightning bağlantısı sayesinde yeni çıkan aksesuarları 3. nesil iPad cihazları için kullanamayacak.

1351199960_a.jpg

Sadece 7 ay sonra çıkan 4 .nesil iPad konusunda eski kullanıcıların kötü etkilenme durumu ortaya çıkıyor. Aldığımız bir cihazın kısa bir zaman sonra eskiyeceği gerçeği teknolojide kabullenmesi zor durumlardan biridir, ancak bunun biraz erken olduğunu düşünüyorum.

Kendi açımdan yaklaşacak olursam, tabi ki ürünlerin güncelleştirilmesine, yeni  ürünlerin çıkışına karşı değilim fakat, kullanıcıların "yeni büyük şey" den önce biraz nefes almaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. İnanıyorum ki Apple hayranları da bu konuda benimle aynı fikri paylaşıyordur.

1351199989_13.jpg

Geçtiğimiz gün Apple'ın etkinlikte 4. nesil iPad'i tanıtması hiç bir şey tanıtmamasından tabi ki daha iyi ancak sonraki etkilerini de göz ardı etmemek gerekiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.