Donanım

7 inç'lik Mini iPad dedikoduları devam ediyor!

Apple'ın yeni canavarları EKİM ayında geliyor mu?

7 inç'lik Mini iPad dedikoduları devam ediyor!

Apple geçtiğimiz aylarda özel bir lansman ile tanıttığı yeni iPad'lerden beklediği satış istatistiklerini henüz göremese de internette yeni gelecek cihazlarının adına yapılan iddialar bu açığın kapanacağı yönünde.

Yakın bir zaman içinde Apple'ın yeni cihazının tanıtılacağı düşünülüyor. Bu yeni cihazlar arasında iki seçenek var, ya yeni nesil iPhone 5 ya da ortaya atılan binlerce iddiadaki gibi Mini iPad. 

Son zamanlarda artan Mini iPad haberlerine gün geçmeden yenisi ekleniyor. Apple'ın Ekim ayında 7 inçlik bir mini iPad modeli çıkaracağına dair dedikodular da hız kazanıyor. iMore'un geçtiğimiz saatlerde yayınladığı habere göre yeni nesil iPhone 5'in yanında 7 inçlik bir mini iPad'in de tanıtılması söz konusu!

1336742794_dfvdfvd.jpg

Apple'ın
200-250$ fiyat aralığında sunması beklenen yeni retina display teknolojisi ile sunacağı mobil cihazı mini iPad 8 GB'lık bir alan ile her yönden tasarrufa geçmiş görünüyor.  Apple iddiaların doğrultusunda daha önce o oranda çıkartmadığı (yani 7 inç boyutunda) bir mobil cihaz çıkarıp piyasaya sürecek olursa şuan karşısında herhangi bir rakip görünmüyor!

*Bakalım Apple'ın EKİM ayında yapacağı iddia edilen lansmanda mini iPad sunulacak mı?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.