Donanım

Acer yeni All-in-One serisi Aspire modellerini tanıttı

Acer’ın yeni All-in-One serisi Aspire U5, İnternetten Görüntülü İletişimde çığır açıyor!

Acer yeni All-in-One  serisi Aspire modellerini tanıttı

Acer bugün Skype™1 sertifikalı gelişmiş görüntülü ve sesli iletişim özelliklerine sahip 23 inç All-in-One (AIO) bilgisayarı Acer Aspire U5-620'yi tanıttı. En yüksek kalitede görüntülü sohbetler yapabileceğiniz bu bilgisayar aynı zamanda tarzına uygun modern ve ince tasarıma sahip bir cihaz arayan kullanıcılar için idealdir. 

r tanımadan Skype™

Skype™ sertifikalı Aspire U5-620 arkadaşlarınız, aileniz veya iş kontaklarınızla internetten görüntülü sohbetler yapabilmenize yardımcı olan bir dizi gelişmiş görüntülü ve sesli iletişim özelliklerini bir araya getirir. Bunu da öne dönük Acer Purified.Voice  tarafından sağlanan çift düzenli mikrofonu ve internetten sohbetleri hiçbir detayı kaçırmadan inanılmaz derecede açık ve netleştiren öne dönük yüksek duyarlılığa sahip hoparlörleriyle sağlar. 1080p web kamerası aynı zamanda internetten görüntülü sohbet deneyiminin daha detaylı bir şekilde daha net imajlar göstererek iyileştirilmesine yardımcı olur ve ayrıca video karesine daha fazla uyum sağlayabilen bir geniş alan görüntüleme özelliğine sahiptir. Böylece internetten görüntülü iletişimler daha dinamik ve çekici bir hale gelir.

1398864655_asu5-620twpacer02.jpg

Parmak izi önleyici kaplamasıyla temiz bir dokunuş!

Tüm bu tıklama, çekme ve sıkıştırmalarla ekranlar oldukça kirlenebilir, fakat Aspire U5-620'nin kapasitif 10 noktadan çoklu kenardan kenara dokunmatik ekranında böyle bir sorun yaşanmaz. Parmak izi önleyici kaplamasıyla, kirli ve çirkin parmak izleri ve lekeler azaltılır.  Bu kaplama aynı zamanda ekranın daha kolay temizlenebilmesini sağlar.

Her köşeye uygun yassı tasarım

Aspire U5-620 kullanıcıların AIO'yu tek parmaklarıyla yatırabilecekleri veya eğebilecekleri çok yönlü bir yassı tasarıma sahiptir. Bunu da ergonomik arka menteşesi ve ince olmasına rağmen dayanıklı ayağıyla sağlayarak yumuşak ve çaba gerektirmeyen bir açı ayarı sunar. Acer CineBoost Color Engine özelliğine sahip Full HD (1920 x 1080) IPS ekranı geniş açılardan canlı görseller sunar.

Acer Aspire U5-620 yüksek kaliteli multimedya eğlenceleri için 4. nesil Intel® Core™ işlemci ve NVIDIA® GeForce® GTX grafiklere sahiptir. Ayrıca, hızlı kablosuz bağlantılar için 1 TB'a kadar hibrid sürücü ile 8 GB önbellek ve 802.11ac barındırır.  

Acer Aspire Z3-615 – All in one. Her şey aileler için.

Acer aynı zamanda aileleri de düşünerek 23 inç AIO Aspire Z3-615'i tasarlamıştır. Tüm aile üyelerinin keyfini çıkarması ve eğlenceyi paylaşmaları için mükemmel akustik ve müthiş kullanılabilirlikle birlikte üstün multimedya özelliklere sahiptir.

1398864671_asz3-615trfkmwpacer02.jpg

Yüksek kaliteli multimedya eğlencesi için 4. nesil Intel® Core™ işlemci ve NVIDIA® GeForce® grafikleri barındırır ve ön taraftaki hoparlörler ve Dolby® Digital Plus™ Home Theater® ile kristal netliğinde sinematik sesler sunar.

Z3-615 mükemmel kullanılabilirlik sağlayan birçok özellik sunar. Ergonomik ekranı -5°'den 25°'ye kadar ayarlanabilir ve kullanıcıya en yakın noktasından tek elle zahmetsizce ve ailenin her üyesi için kolay bir şekilde yeniden konumlandırılabilir. Full HD (1920 x 1080) IPS ekranı ve Acer CineBoost Color Engine ile geniş açılardan canlı görseller sunar. Ayrıca, kullanıcıların masaüstü alanlarından tasarruf etmelerine yardımcı olarak az yer kaplayan ve dağınıklığı önleyen bir kablo yönetimine sahip ince bir metalik ayağı bulunur.

1398864687_asz3-615trfkmwpwin8101.jpg

Temin edilebilirlik ve fiyatlandırma

Acer Aspire U5-620 Mayıs ayının sonundan itibaren 899€'dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

1398864710_asz3-615trfkmwpwin8102.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.