Donanım

Acer, yeni kısa mesafeli projektörlerini tanıttı

Acer, çok yönlülük ve ağ kontrol rahatlığı için tasarlanan yeni projektörleri S1213Hne ve S1212’yi piyasaya sundu.

Acer, yeni kısa mesafeli projektörlerini tanıttı

Acer, çok yönlülük ve ağ kontrol rahatlığı için tasarlanan kurumsal  projektör portföyünün yeni  ürünleri S1213Hne ve S1212’yi piyasaya sundu. Eğitim ve kurumsal ihtiyaçlar için tasarlanan bu yeni projektörler küçük alanlar için ideal olan kısa mesafeli cihazlardır.

S1213Hne ve S1212 projektörler küçük alanlarda çok büyük görüntüler oluşturabilir. Kısa mesafe kabiliyeti alanı maksimuma çıkararak projektörlerin ekrana çok yakın yerleştirilebilmelerine ve yine de açık, büyük görüntüler yansıtabilmelerine izin verir. Kullanıcılar ekranda büyük gölgeler dolaşmadan, daha iyi görüntüleme konforu ve interaktif bir deneyime sahip olarak yansıtılan imajdaki detayları gösterebilme rahatlığına kavuşurlar.

1381233969_s1213hnfront.jpg

17,000:1’e kadar çok yüksek bir kontrast oranıyla, DynamicBlack teknolojisiyle geliştirilen 3,000 lümen parlaklık , karanlık sahneleri optimum siyah seviyelerine ayarlayarak net ve gelişmiş görüntüler sunarken sahnelerin orijinal parlaklığını da korur. XGA çözünürlük daha etkili sunumlar için net ve keskin detayları en kaliteli şekilde yansıtır.

Yerel alan ağı (LAN) özellikleri üzerinde tam bir kontrol sahibi olan bu projektörler optimum performans ve esnek kullanım sunmak için tasarlanmıştır. Bir yerel alan ağına bağlandığında, bu projektörler güç açma/kapama, uzaktan projeksiyon kontrolü ve RoomView yöneticisi ile online diyalog gibi tüm ağ kontrol özelliklerini sunar.

1381233992_s1213hnleft.jpg

S1213Hne ve S1212 aynı zamanda projektörün esnekliğini arttıran kapsamlı dijital bağlanabilirlik seçeneklerine de sahiptir. HDMI/MHL bağlantı noktası yüksek tanımlı sunum ve eğlence kaynaklarına kolay bağlanabilirlik için sıkıştırılmamış dijital sinyaller ve çok kanallı ses alır. Kullanıcılar iki grup D-Sub ve Audio konektörü ile daha fazla bağlanabilirlik ve anında değiştirme kabiliyeti için iki bilgisayara bağlanabilirler. İlave bir mini-USB bağlantı noktası ile kullanıcılar çeşitli multimedya içeriklerini kullanabilir ve paylaşabilirler.

Üstelik, projektörler titreşimsiz bir 3D deneyim için 120 Hz çıkışı destekleyen bir bilgisayar veya A/V cihaz ile eşleştirilebilir. Üstten takılan lamba tasarımı sayesinde yalnızca birkaç basit adımda ampulün tam olarak değiştirilebilmesi de mümkündür.

Akıllı kalem desteği

S1213Hne projektör, RF aracılığıyla doğrudan projektör ile iletişime geçerek projektörü interaktif bir ortak çalışma merkezine dönüştüren opsiyonel Acer SmartPen 2'ye sahiptir. Yazmak, çizmek, not eklemek , gerçek zamanlı olarak ekranın önünde veya ekrandan uzakta gerçekleştirilebilir.

Kusursuz görseller

Tüm Acer kurumsal projektörler imajları canlı renklerle sunar. Bu, Acer’ın benzersiz görüntü iyileştirme teknolojisinin bir sonucudur. Acer ColorBoost II, Acer SpectraBoot ve Acer ColorSafe II görüntü kalitesini geliştirmek, renkleri daha zengin ve daha gerçekçi yaparken, zaman içinde aslına uygunluğunu da korumak için tasarlanmıştır.

Çevre dostu işlevsellik

Acer’ın ticari projektörleri beklemedeki güç tüketimini azaltmak için yerleşik çevre dostu özelliklere sahiptir (0.5W bekleme ile uyumlu). Acer’ın öncü ExtremeEco teknolojisi ile projektörlerin güç tüketimi %70'e kadar azaltılabilir ve ExtremeEco modunda lamba ömrü 10.000 saate kadar çıkarılabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.