Donanım

Galaxy Note mini mi geliyor?

Samsung Galaxy Note mini tablet göründü

Galaxy Note mini mi geliyor?

Zauba Hindistan'daki ithalat ve ihracat işleriyle ilgilenen bir web site. Web site geçtiğimiz günlerde telefon alanında önemli bir ayrıntıyı yakaladı.

Model numarası SM-P601 olarak gelen ve 5.25 inç ekranla gelecek olan bir telefon görüntülendi. Başlangıçta telefonun Samsung'un yeni bir modeli olacağı düşünüldü.Evet telefon yeni bir model olacak ancak çok da yabancı bir model olmayacak.

1381175831_mininote.png

Bildiğiniz gibi Samsung ilk olarak çok tutulan telefonu Samsung Galaxy S3'te uyguladığı ve oldukça yararını gördüğü mini stratejisini son zamanlarda iyi modellerinin hepsinde uyguluyor. Şimdi de Galaxy Note'un minisini çıkarmayı hedefliyor.

Telefonun örnekleri Hindistan'a gönderilen siteden görüntülendi. Telefonun 5.25 inç ekranı standartlara bakıldığında mini denemez ancak Galaxy Note serisinin mini'si olacak.

1381176293_basliksiz-1.jpg

Samsung'un bu telefonunu ne zaman tanıtacağı konusunda bilgi bulunmuyor. Ayrıca telefonun detaylı özellikleri hakkında söylenti ya da açıklama da bulunmuyor ancak sızıntı ve haberlerden sizleri de haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.