Donanım

Acil durumlarda telefonunuzu nasıl şarj edersiniz?

Yanınızda taşıyabileceğiniz telefon şarj aksesuarları.

Acil durumlarda telefonunuzu nasıl şarj edersiniz?

Yolculukta veya dışarda bir yerdesiniz ve bir bakmışsınız telefonunuzun şarjı sıfırı tüketmiş.  Ve siz telefonunuzu sadece bir 10 dakika açık tutabilmek için üste para bile vereceğiniz bir durumla karşı karşıya olabilirsiniz. Midenize kramplar girdiğini hayal edebiliyoruz.

Bu durumda günümüzde elbette panik yapmakta haklısınız.  Bataryası bitmiş bir telefon sizin dünya ile iletişiminizin kesilmesi demek. Hayatımızı telefonlarımıza o kadar çok endekslemişiz ki belki de birçoğumuzun rehberimizde kayıtlı tuttuğumuz onlarca telefon numarasından ezbere bildiği tek telefon numarası eşinin telefon numarasıdır.

Neyse ki, acil bir durumda kendimizi kurtarmamıza faydalı olabilecek bir dizi ucuz şarj aksesuarı vardır.  Bunların çoğu araba torpidosunda saklayabileceğiniz ve evinizdeki acil durum setlerinize kolayca ekleyebileceğiniz aksesuarlar.

Yukarıdaki video bu aksesuarların bir kısmını tanıtmaktadır. Videoda gösterilmeyen aksesuarlara aşağıdaki resim galerisinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.