Donanım

AirTies ile her marka modeme kablosuz özgürlük

AirTies, kablosuz ağın kapsama alanını genişletmek için bir kolaylık daha sunuyor. Universal Repeater özelliği taşıyan AirTies erişim noktaları markası ne olursa olsun her modemle konuşuyor.

AirTies ile her marka modeme kablosuz özgürlük

AirTies, kablosuz ağın kapsama alanını genişletmek için bir kolaylık daha sunuyor. Universal Repeater özelliği taşıyan AirTies erişim noktaları markası ne olursa olsun her modemle konuşuyor.

Kablosuz ağın kapsamı alanını genişletmek çoğu kullanıcı için hala zorlayıcı bir süreç olmaya devam ediyor. Modemle uyumlu ve sorunsuz olarak çalışabilecek erişim noktasını seçmek ve karmaşık kurulum nedeniyle kullanıcılar, bu işlem için ya teknik destek almak zorunda kalıyor ya da modem ve kablosuz alan genişletici cihaz arasında saatlerini harcıyor.

1355427048_air-4310sol.jpg

AirTies kablosuz ağın kapsama alanını kolayca genişletebilmek için ürünlerine universal repeater ( farklı markalı cihazlarla uyumlu çalışabilme)  özelliği ekledi. Bu özellik sayesinde mevcut modemin markası ne olursa olsun AirTies erişim noktaları ile MESH ağı kurmak ve kablosuz ağın kapsama alanını genişletmek dakikalar içinde gerçekleşiyor.

KURULUM ÇOK KOLAY

Tüm AirTies ürünlerinde olduğu gibi Universal Repeater özellikli AirTies erişim noktaları da kolay kurulum avantajı sağlıyor. Eğer mevcut modemin WPS desteği varsa kurulum için modemin üzerindeki WPS tuşuna bastıktan sonra AirTies erişim noktasındaki AirTouch tuşuna dokunmak yeterli oluyor. Modem ve erişim noktasındaki tüm ayarlar otomatik olarak yapılanıyor. Modem WPS destekli değilse ayarlar, arayüz üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Bu aşamada AirTies kolay kurulum CD’si her adımda kullanıcıları yönlendiriyor.

ETHERNET PORTU OLAN CİHAZLAR KABLOSUZ OLUYOR

Universal Repeater özellikli AirTies erişim noktaları ile Ethernet girişi olan herhangi bir cihazı kablosuz ağda paylaştırabilirsiniz. Bunun için ürünlerle birlikte gelen Ethernet kablosunun bir ucunu erişim noktasına diğer ucunu ise cihazın Ethernet portuna takmanız yeterli. Böylece yazıcı, Smart TV gibi cihazlar kolayca kablosuz ağın bir parçası oluyor.

Universal Repeater özelliği, Air 4310 ve Air 4340 erişim noktalarında bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.