Donanım

Akıllı telefonunuza saatinizle bağlanın

F.Bertrand tarafından tasarlanan saat ile akıllı telefonunuza bağlantı kurabilirsiniz.


F.Bertrand tarafından tasarlanan " Watch The Future" isimli saat yeni bir konsept ile akıllı telefona bir uygulama ile bağlantı kurmak için tasarlanmış.

1332788927_watch-the-future-1.jpg

Eğer bu bileğinizdeki bu saat ile telefonunuzu kontrol etmek istiyorsanız doğrudan saate güncellemeleri almanız gerekiyor.

1332788946_watch-the-future-2.jpg

Watch The Future kol saatinin konsepti içinde, hava durumu, kişileriniz, borsa bilgileri, Facebook güncellemeleri, GPS komunuzu ve daha fazla seçenekler sunuyor. Ayrıca şuandaki güncelleştirmeleri güncel tutar.

1332788961_watch-the-future-3.jpg

Yenilikçi saat ile en çok kullandığınız uygulamalara kolay erişebilirsiniz. Ayrıca bilek pozisyonuna göre saatteki uygulamaların yerlerini değiştirebilirsiniz.

Saat, başka uygulamalar eklemek içinde seçenekler sunuyor. Ayrıca nabız ve duygularınızı izlemek içinde imkanlar sunuyor. Hatta telefonunuzun yerini hatırlamıyorsanız yerini bulmanızı sağlıyor.

1332788980_watch-the-future-4.jpg

Ne yazık ki saat tek başına kullanılamayacağı için mağazalara gelmesini beklemeyin. Ama önümüzdeki yıllarda akıllı telefonlarla etkileşim sağlayan bilek tarzı cihaz olarak üretilmesini bekliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.