Donanım

AMD Ryzen PRO işlemcili bilgisayarlar geliyor

AMD yaptığı açıklamada, içlerinde Dahili Radeon Vega grafikli Ryzen PRO işlemcilerle güçlendirilen dizüstü ve masaüstü bilgisayaların da bulunduğu AMD Ryzen PRO işlemcilerin, dünyanın en büyük üç kurumsal PC üreticisinin çözümleriyle piyasaya çıktığını duyurdu.

AMD Ryzen PRO işlemcili bilgisayarlar geliyor

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için AMD Ryzen PRO APU’lar, kurumsal PC müşterilerine yeni seviyede seçenek ve inovasyon sunarken Dell, HP ve Lenovo’nun şık kurumsal dizüstü bilgisayarlardan, güçlü kurumsal masaüstü PC’lere kadar birçok farklı işletme sistem oluşturmasını da mümkün kılıyor. Birlikte bu sistemler, AMD işlemci tabanlı kurumsal PC’lerin şirket tarihindeki en geniş portföyünü oluşturuyor.

Ryzen PRO işlemciler hem kurumsal iş yükleri hem de zengin multimedya özellikleriyle iş ve günlük kullanım arasındaki geleneksel sınırları ortadan kaldıran, günümüz kurumsal PC kullanıcılarının hızlı değişen ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Ultra ince dizüstü bilgisayarlarda masaüstü performansı sunan AMD Ryzen 7 PRO 2700U, rakibimine göre daha fazla sistem performansı sunarken, tüm gün üretkenliği sürdürmek için 16 saate kadar pil ömrü sağlıyor. Masaüstünde ise AMD Ryzen 5 PRO 2400G ve AMD Ryzen 3 PRO 2200G, 3D CAD’den medikal görüntülemeye kadar grafik odaklı kurumsal ve iş istasyonu sınıfı iş yükleri için dünya sınıfı performans sağlıyor.

Özellikle kurumsal pazarlar için tasarlanan tüm Ryzen PRO işlemciler, güvenlik, kararlılık ve performansı, ödüllü AMD “Zen” mimarisiyle sağlıyor. AMD GuardMI teknolojisiyle korunan Radeon Vega Grafikli Ryzen PRO işlemciler, açık ya da kapalı olsun, son teknoloji güvenliği silikon seviyesinde sağlıyor. Kurumsal sınıf kalite ve güvenilirlik, platformun ömrünün uzun olmasını garantilemeye yardımcı olurken, açık standart yönetilebilirlik ise işletmelerin özel çözümlere kısıtlı kalmamalarını sağlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.