Donanım

Android ve iOS uyumlu taşınabilir fotoğraf yazıcısı: YuPix

Çoklu fotoğraf baskı özelliğine sahip olan YuPix Android ve iOS işletim sistemiyle uyumlu çalışıyor.

Android ve iOS uyumlu taşınabilir fotoğraf yazıcısı: YuPix

Hindistan’nın önde gelen teknoloji markalarından Micromax’ın bir iştiraki olan YU Televentures, Android ve ios işletim sistemiyle uyumlu YuPix adlı taşınabilir bir fotoğraf yazıcısı duyurdu.

Sublimasyon dijital baskı boya teknolojisini kullanan fotoğraf baskı cihazı 60 saniyede 291 ppi çözünürlükte 2.1 ve 3.4 inç büyüklüğünde fotoğraflar yazdırabiliyor. JPG fotoğraf formantını destekleyen YuPix’te ilgili uygulama sayesinde fotoğrafları çıkarmadan önce düzenlemek mümkün. Yazıcı, Android ve iOS cihazlara WiFi / NFC / WiFi Direct aracılığıyla bağlanıyor. Fotoğraf yazdırmak için mağazalardan yine Yupix adlı uygulamanın indirilmesi gerekiyor.

75.9 x 152.6 x 24.13mm boyutlarında ve 273 gram ağırlığında olan YuPix 750mAh kapasiteli pille geliyor. Çoklu fotoğraf (en fazla 10 adet) yazdırma özelliğine de sahip olan YuPix bugünden itibaren 105 dolar fiyatla Amazon’da listelendi. 

1441633334_gsmarena001-1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.