Donanım

AOC geniş formatlı AMVA ekranı sunuyor

Profesyonel ve ergonomik tasarımıyla dikkat çeken AOC'den AMVA ekran

AOC geniş formatlı AMVA ekranı sunuyor

Dorsten (Almanya), 28 Kasım 2012 – Ekran uzmanı AOC, Profesyonel Ürün Gamında yüksek ergonomik işlevlere sahip yeni bir XXL monitör sunuyor. Harika görüntü kalitesine, LED arka aydınlatmaya 68,6 cm (27″) ekran boyutuna ve pek çok başka işleve sahip AMVA paneli, özellikle talepkar kullanıcıların mutlaka sahip olması gereken olağanüstü bir LCD ekran. AOC, m2752Pqu modeli ile profesyonel ekran alanında üst düzey bir ürün sunuyor.

Profesyonel ihtiyaçlar için AMVA ekran teknolojisi
m2752Pqu modeli, keskin kontrast oranlarına ve çok yüksek renk stabilitesine, ayrıca 178°ye  (dikey ve yatay) kadar çıkabilen görüntüleme açılarına sahip bir ekran teknolojisi olan AMVA paneliyle donatılmış. Bu nedenle bu panel türü gelişmiş grafik uygulamaları için özellikle uygun ve ayrıca renk kayması  olmadan, aynı anda birkaç kişinin net bir görüntü izlemesine de olanak veriyor. Dinamik oyunlar ve videolar da bozulma ya da bulanıklık olmadan görüntülenebiliyor, bu da monitörün multimedya uygulamaları için de uygun olmasını sağlıyor.

1354119328_m2752pqfront.png

Daha fazla konfor için ergonomik özellikler
m2752Pqu modeli, 110 mm’ye kadar ayarlanabilen yükseklik,eğme, sağa sola dönme (swivel) ve pivot işlevleri sayesinde, masa başında otururken sağlıklı bir vücut pozisyonu için ideal koşulları sunuyor. Pivot işlevi monitörü saniyeler içinde manzara modundan portreye geçirmenizi sağlıyor, böylece uzun belgeleri okumak ve bunların üzerine çalışmak, aynı zamanda görüntüleri düzenlemek de kolaylaşıyor. Kademesiz yükseklik ayarı en iyi görüntüleme açısını bulmanız için sırtınızla dost bir vücut pozisyonunu garanti ediyor, sağa sola dönme işlevi de ofisteki beklenmedik sunumlar için çok yararlı.

Güçlü performansa sahip çok yönlü özellikler
68.6 cm (27″) olan ekran boyutu, 1920 x 1080 piksel Full HD çözünürlüğü 16:9 olan görüntü oranı sayesinde, m2752Pqu çeşitli ofis ve multimedya uygulamaları için mükemmel. 1000:1 (dinamik: 20,000,000:1) tipik kontrast oranı, 300 cd/m² parlaklık ve kısa tepki süresi keskin ve harika görüntüleri beraberinde getiriyor.

1354119355_m2752pqufrontliquiddesign400x275.jpg

Kapsamlı konnektivite
Artık konnektivite problemlerine son: m2752Pqu modelinde VGA, DVI-D ve HDMI konektörleri ve bir de DisplayPort bulunuyor, bütün genel bağlantı çeşitlerinin kapsandığı anlamına geliyor. Böylece pek çok sinyal kaynağı eşzamanlı olarak bağlanabilir ve bu da sadece multimedya reprodüksiyonuna hizmet etmez. Dört portlu entegre USB hub, sabit sürücü, dijital fotoğraf makinesi veya depolama araçları gibi sayısız USB cihazının da aynı anda bağlanmasını sağlar. AOC, masanızdaki kablo dağınıklığını azaltmak için, m2752Pqu modelini entegre hoparlörler ile sunuyor.

Büyük performans, küçük enerji tüketimi
Büyüklüğüne ve güçlü performansına rağmen, m2752Pqu standart modda sadece 50 Watt enerji tüketiyor. Bütün bunlar geleneksel CCFL ışık kaynağına göre çok daha ekonomik olan modern LED arka aydınlatma teknolojisi ile mümkün. Düşük enerji tüketimi sayesinde, TCO 5.0 ve EPEAT Silver gibi çeşitli uluslararası standardın gerekliliklerini de enerji tasarrufu özellikleri açısından yerine getiriyor. Üstelik LED arka aydınlatma teknolojisine sahip bütün diğer AOC ekranları gibi, bu model de tamamen cıvasız olarak üretildi.

Klasik tasarım
m2752Pqu modelinin zarif ve şık tasarımı her işyerini bir üst seviyeye yükseltiyor: Siyah yüzeye sahip zarif görünümde dikkati, işlevsellik ve ergonomi çekiyor.

Üst düzey servis hizmeti
Model, yerinde değişim hizmetini de içeren AOC’nin pazar lideri konumundaki üç yıllık garantisi ile sunuluyor. Herhangi bir sorun olduğunda garanti dahilindeki tüm ürünler gibi, m2752Pqu da anlaşmalı kargo firması tarafından kapınızdan ücretsiz olarak alınacak ve ücretsiz olarak teslim edilecek. AOC m2752Pqu modeli 377 USD perakende fiyatıyla piyasada bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.