Donanım

Hediye olarak en çok istenen cihaz işte bu!

Nielsen insanlara son 6 ay içinde en çok hangi cihazı satın almak istediklerini sormuş.

Hediye olarak en çok istenen cihaz işte bu!

Teknolojik cihazlar insanların kendilerine hediye olarak verilmesini en çok istediği şeylerden biri. Özellikle yılbaşı ile birlikte bu tür cihazlar bolca satın alınıyor. ABD'de çocuklar ve yetişkinlere önümüzdeki 6 ay içinde en çok hangi cihazı satın almak istediklerini Nielsen sormuş.

Araştırmaya göre 6-12 yaşları arasındaki çocukların yüzde 48'i büyük iPad'i isterlerken, yüzde 39'u bir Nintendo Wii U konsolu seçmiş. Üçüncü sırada iPod touch ve dördüncü sırada iPad mini çocukların en çok istediği ürünler arasında.

1354112224_ipad-4th-gen.jpg

13 yaş ve daha büyük kişiler arasında yapılan anket sonucuna göre ise iPad yüzde 21 ile en çok istenen cihaz oldu. Yüzde 19 ile ikinci sırada bilgisayarlar yer almış. Üçüncü sırada yüzde 18 ile diğer tabletler bulunuyor. Wii U yüzde 17 ile dördüncü sırada yer alırken iPhone 14 ile beşinci sırada yer aldı. Microsoft'un Surface tableti ise yüzde 3 ile listenin sonunda kaldı.

Yorumlar
remky
arkadaslar abartmayin adam kaynaginida vermis Daha inanmiyorsunuz
Cevapla
şener
reklam kokuyor resmen
Cevapla
Misafir
ben xiaomi m2 istiyom
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.