Donanım

Apple AirPods patladı (Video)

Apple'ın kablosuz kulaklığı AirPods, patladı. AirPods'un patlama sonrasındaki hali oldukça ürkütücü.


Apple, iPhone 7 ile 3.5mm kulaklık girişini kaldırmış ve kablosuz kulaklığı AirPods'u duyurmuştu. Apple W1 çipi sayesinde bağlantı ve pil tüketimi konusunda çığır açan AirPods, bugün çok ilginç bir olay ile gündeme geldi.

St. Petersburg'da bir Fitness salonunda çalışan Jason Colon, antrenman sırasında kullandığı AirPods'tan beyaz dumanların geldiğini daha sonra da kulaklığın patladığını açıkladı.

J. Colon'un aktardığına göre; AirPods'tan beyaz dumanlar çıkmaya başladıktan sonra kulaklığı kulağından çıkarmış ve yardım çağırmak için dışarıya çıkmış. Colon, geri döndüğünde AirPods'un eridiğini görmüş.

Neyse ki J. Colon bu olaydan ciddi yara almadan kurtulmuş. Şimdi ise gözler Apple cephesine çevrilmiş durumda. Kulakta olacak olan olası bir patlamanın vereceği zararları düşünmek bile oldukça ürkütücü. Bakalım Apple cephesi konuyla ilgili nasıl bir açıklama yapacak?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.